Çözüldü Red Dead Redemption 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emin0_0

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu açtıktan sonra Rockstar Games yükleme ekranı karşıma çıkıyor, ne kadar beklesem de açamıyorum. Birkaç çözüm yolu araştırdım denedim ama yine çözemedim. Herhangi bir hata kodu da çıkmıyor karşıma.
Yardımcı olabilir misiniz?

(Düzenleme)
Dosyaları doğruladım, Rockstar Games'i silip geri yükledim, Bir çözümde modemi resetleyin diyorlardı onu da yaptım, Oyunu Epic Games'ten satın almıştım.
Attığım ekran görüntüsü neredeyse yarım saattir aynı durumda hala açılmıyor.
Bir de kapatmak istediğim zaman görev yöneticisinden bile kapatamıyorum bilgisayarı yeniden başlatınca kapanıyor uygulama.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-10 151552.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-10 151552.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
Çözüm
Manuel kurmayı dene bakalım.

Bu sefer Rockstar Games Launcher'den açmayı denedim, oyun dosyalarını doğrulayın dedi, doğrulayıp tekrar açmayı denedim yine doğrula diyor ssteki gibi.

RDR2'yi komple silip yükledim, belgelerden de Rockstar Game'si sildim düzeldi.
Epic Games üzerinden mi başlatıyorsunuz, kısayoldan mı yoksa herhangi bir exeden mi?

Oyunu açtıktan sonra Rockstar Games yükleme ekranı karşıma çıkıyor, ne kadar beklesem de açamıyorum. Birkaç çözüm yolu araştırdım denedim ama yine çözemedim. Herhangi bir hata kodu da çıkmıyor karşıma.
Yardımcı olabilir misiniz?

(Düzenleme)
Dosyaları doğruladım, Rockstar Games'i silip geri yükledim, bir çözümde modemi resetleyin diyorlardı onu da yaptım, oyunu Epic Games'ten satın almıştım.
Attığım ekran görüntüsü neredeyse yarım saattir aynı durumda hala açılmıyor.
Bir de kapatmak istediğim zaman Görev Yöneticisi'nden bile kapatamıyorum bilgisayarı yeniden başlatınca kapanıyor uygulama.

Latest supported Visual C++ Redistributable downloads bunları yukleyıp dener mısınız?

Geri
Yukarı