Red Dead Redemption 2 alınır mı?

JuDaSx0

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller,

Bildiğiniz gibi bahar indirimleri gelince çoğu oyun indirime girdi ve bende bu indirimlerden yararlanma amaçlı birkaç oyun alacağım fakat bir oyunda kararsız kaldım.

Red Dead Redemption 2 şu an da Epic Games üzerinde 500 TL sizce alınır mı?

Not: Daha önce crack indirip oynamaya çalıştım fakat %2sine bile gelmeden oyundan atıyor.

Öncelikle iyi Sosyaller,

Bildiğiniz gibi bahar indirimleri gelince çoğu oyun indirime girdi ve bende bu indirimlerden yararlanma amaçlı birkaç oyun alacağım fakat bir oyunda kararsız kaldım.

Not: Daha önce crack indirip oynamaya çalıştım fakat %2sine bile gelmeden oyundan atıyor.

Hocam kesinlikle kaçırmayın eğer maddi durumunuz yetiyorsa.
İnanılmaz sürükleyici hikayesi(İlk başlar biraz ağır ilerliyor),İyi silah mekanikleri, iyi vuruş hissi, ağır hissettiren güzel fizikler ile rahat 50 saat ve üstü kaliteli bir deneyim sunar.

Bu biraz sizin oyun zevkinize, sabrınıza ve beklentinize göre değişir. Ben önceki Epic indirimlerinde aldım ve onunla birlikte aldığım bütün oyunları bitirmeme rağmen RDR 2'ye katlanamadım ve öyle köşede yüklü olarak duruyor. Çok yavaş, hantal ve gereksiz mekaniklere sahip bir oyun eğer gerçekçilik hastası iseniz, güzel grafik istiyorsanız almanızı kesinlikle öneririm ama benim gibi az bir oyun süresi olan insansanız kesinlikle önermem.

İlk chapter olan karlı bölgede ya bu ne yavaşlık arkadaş diyebilirsin ama korkma zaten ilk chapter 2 saat sürüyor ondan sonrası eskisine göre daha akıcı oluyor herkesin bitirmese bile oynaması gereken bir oyun bence.

Öncelikle iyi sosyaller,

Alınır. Hikayesi çok güzel, oynanışı çok güzel, grafikleri, atmosferi, manzaraları fakat hikaye biraz yavaş açıldığından erken bırakma ihtimalin var. Orası sana kalmış bir şey.

Öncelikle iyi sosyaller,

Hocam kesinlikle alın. İlk başlarda ağır geliyor ama sonra sarıyor. Hantal ve bol bol animasyon olduğu için bazen sıkıyor ama at sürerken çevrede dönen olayları izlemek bile zevkli, Kafa dağıtmak için de girebilirsin. Açık dünya olarak daha üstü yok.

Geri
Yukarı