Red Dead Redemption 2 alınır mı?

abraham42

Centipat
Merhaba ben RDR 2 almak istiyorum fakat sistemim bunu kaldırır mı ya da kaldırırsa oyundan zevk alır mıyım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemin:
GTX 1050 Ti.
I58300H.
240GB SSD.
16 GB DDR4 2666MHz RAM.
(ASUS FX504GE Gaming laptop kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben RDR 2 almak istiyorum fakat sistemim bunu kaldırır mı ya da kaldırırsa oyundan zevk alır mıyım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemin:
GTX 1050 Ti.
I58300H.
240GB SSD.
16 GB DDR4 2666MHz RAM.
(ASUS FX504GE Gaming laptop kullanıyorum)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım ortaya yakın ayarlarda oynayabilirsiniz. Bence değer.

Cihazının kaldıracağını düşünüyorum fakat oyun zevki sana kalmış birşey. Açık dünya ve vahşi batı seviyorsan iyi gider youtube'dan da inceleme videolarına bakmanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım ortaya yakın ayarlarda oynayabilirsiniz. Bence değer.

Bu videoyu izlemiştim fakat aradan 2-3 ay geçmiş.Bu süre zarfında oyuna herhangi bir optimizasyon ile ilgili güncelleme geldi mi?

Bu Video'yu izmeliştim fakat aradan 2-3 ay geçmiş bu süre zarfında oyuna herhangi bir optimizasyon ile ilgili güncelleme geldi mi?
O konuda pek fikrim yok. Sonuçta sisteminiz oyunu en azından en düşük ayarlarda rahatça oynatacak düzeyde. Eğer derseniz grafik o kadar da dert değil, alabilirsiniz. Ama derseniz düşük grafikte oynayacağıma hiç oynamayayım, o zaman almayın. Karar sizin.

Geri
Yukarı