Çözüldü Red Dead Redemption 2 at yıkamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Şu an bende beyaz Arap atı var ve atımı yıkamak istiyorum sanırım fırça lazımmış ama fırçayı nereden alacağım araştırdım araştırdım bulamadım horse care package alıyorum ama fırça vs. gelmiyor şu an atımı yıkayamıyorum nedeni (spoiler);

Çözüm
Oyunun tamamını bitirdim ama hiç yıkamadım. Yıkama denilen bir şey var mı onu da hiç görmedim. Fırça dediğiniz durum ile tımarlamayı mı kastediyorsunuz acaba? Kırmızı yanıp sönen fırça benzeri bir sembol çıkar haritanın üstünde. O atı yıkamanız için değil tımarlamanız içindir. Atın yanına yaklaştığınızda okşa, sev, temizle gibi seçenekler çıkacaktır. Temizleyi seçerseniz otomatik olarak fırçayı eline alarak atınızı tımarlamaya(temizlemeye) başlayacaktır.​
Merhaba. Şu an bende beyaz Arap atı var ve atımı yıkamak istiyorum sanırım fırça lazımmış ama fırçayı nereden alacağım araştırdım araştırdım bulamadım horse care package alıyorum ama fırça vs. gelmiyor şu an atımı yıkayamıyorum nedeni (spoiler);

Attan in yanına gel sağ tıka basılı tut brush diye bir seçenek var b ye basınca oluyordu yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez bunu yaptıktan sonra at temizleniyor

Yeni konular

Geri
Yukarı