Red Dead Redemption 2 ayarlar sıfırlanıyor

nguzdag

Centipat
RDR2'de ayarları düzenliyorum fakat kaydedip cıkıp tekrar girdiğimde ayarlar sıfırlanmış oluyor. Yardım edebilir misiniz? Bir tek bende mi oluyor?
Belgelerdeki settings dosyasını sildim düzelmedi, salt okunurun tikini kaldırıyorum sonra bir daha bakiyorum salt okunur tiki yine işaretlenmiş oluyor. Anlayacağınız salt okunur tikini de kaldıramıyorum. Her şeyi denedim ama bir türlü düzeltemedim oyunu her kapayıp açtığımda Ultra ayarlara dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 GB Laptop kullanıyorum RTX 3060

Ayarları Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings klasöründeki System'den değiştirebilirsin. Ondan sonra ayarları bitirdikten sonra System belgesini sağ tıklayıp salt okunur olarak işaretle böylece ayarlar degişmez ama sende degiştiremezsin salt Okunur'u kaldırmadığın sürece.

GeForce Experience programını kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat ve öyle dene bakalım.
Düzelmedi maalesef

Ayarları Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings klasöründeki System'den değiştirebilirsin. Ondan sonra ayarları bitirdikten sonra System belgesini sağ tıklayıp salt okunur olarak işaretle böylece ayarlar degişmez ama sende degiştiremezsin salt Okunur'u kaldırmadığın sürece.
Onu da denemek istiyorum youtube da hazır bir grafik ayarı buldum ancak system dosyasını not defteri olarak açtığımda çoğu ayarı bulamadım bu yüzden de yapamadım ...

Yeni konular

Geri
Yukarı