Red Dead Redemption 2 "Boş alan yok" uyarısı

İşletim sistemi
Windows 10

ismail66

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle oyunu korsan olarak indirdim. Şimdi kayıt sorunu veriyor. Boş alan yok diyor. 400 GB yakın bos alan var. PC kullanıcı adını Türkçe karakter bulunmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17,1 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Steam üzerinden edinmenizi tavsiye ederim. Korsan oyunlarda zararlı yazılımlar olabiliyor.

Oyunun Save folder kısmında yer olmayabilir ya da o dosya yoktur dosya konumunu kontrol edin. Ha bir de konuyu dünyanın en yanlış formun da açmışsınız, korsan oyun yasak ama her türlü diğer korsan içerik ve emek hırsızlığı serbest maalesef.

Korsan oyunda her türlü sorunlar ve hatalar meydana gelebilir, oyunun orjinalini satın almalısınız.

Şu an bende böyle bir sorun yaşıyorum orijinalini oynuyorum zaten de sırf Türkçe dil desteği yok diye orijinali sildim bunu indirdim şu anda da oyunu kaydetmek için başka bir... KB boş alan gerekiyor diyor her denediğimde en başa döndüm.

Şu an bende böyle bir sorun yaşıyorum orijinalini oynuyorum zaten de sırf Türkçe dil desteği yok diye orijinali sildim bunu indirdim şu anda da oyunu kaydetmek için başka bir... KB boş alan gerekiyor diyor her denediğimde en başa döndüm.

Türkçe dil desteği diye orijinali silmek ne kadar saçma bir iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı