Red Dead Redemption 2 bulanık görüntü

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Ultra ayarlarda bu görüntü ne arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Resimin boyutunu küçülttüm belki daha da kötüleşti görüntü ama oyunda karşımdakilerin yüzleri bulanık karşı taraf hep bulanık gözüküyor. Ama ara sahnelerde görüntüler muhteşem.

Dosya Ekleri

• ultra ayar-min.png
    ultra ayar-min.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 92
  • ultra ayar 2-min.png
    ultra ayar 2-min.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 95
  • bulanık 3-min.png
    bulanık 3-min.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 92
Dakika 18.56 da gösterilen ayarları yapmayı dene, hem FPS yükseliyor hem de görüntü baya kaliteli hale geliyor. Ben de bulanıklık sorununu böyle çözmüştüm, saçma sapan bir ayar var onu değiştirmek lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayın zamanda şurada 14.06'dakileri de yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz? Ben 1080P'de kullanırken benzer bir problemle karşılaştım. Araştırınca olarak oyunun kaplamalarının 1440p, 4K olarak yapıldığı 1080P'de görece bulanıklık olduğunu gördüm. Bu yüzden Reddit'te DLDSR ayarı yapılarak çözüldüğünü okudum. Ben de o şekilde çözdüm.

Dipnot: Şikayetim FSR, DLSS'den bağımsızdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
TAA keskinleştirmeyi Full şekilde ayarladım.
Çözünürlüğü X1.500 yaptım biraz düzeldi sanki ama FPS 80'lere düştü akıcı değil.
FSR kesinlikle kapalı.

Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz? Ben 1080P'de kullanırken benzer bir problemle karşılaştım. Araştırınca olarak oyunun kaplamalarının 1440p, 4K olarak yapıldığı 1080P'de görece bulanıklık olduğunu gördüm. Bu yüzden Reddit'te DLDSR ayarı yapılarak çözüldüğünü okudum. Ben de o şekilde çözdüm.

Dipnot: Şikayetim FSR, DLSS'den bağımsızdı.

1080p monitör 2K'yı desteklemiyor.

Dosya Ekleri

• yeni grafik.png
    yeni grafik.png
    4 MB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
TAA keskinleştirmeyi Full şekilde ayarladım.
Çözünürlüğü X1.500 yaptım biraz düzeldi sanki ama FPS 80'lere düştü akıcı değil.
FSR kesinlikle kapalı.

1080p monitör 2K'yı desteklemiyor.
Taa performansı kaybı yapıyordu o yüzden bu çözümü uyguladım. Rdr2 dldsr diye araıtrsanız nvidia ayarlarından yapılıyordu. Monitörün 2k desteklemesine gerek yok diye biliyorum.

TAA performansı kaybı yapıyordu o yüzden bu çözümü uyguladım. RDR2 DLDSR diye araıtrsanız NVIDIA ayarlarından yapılıyordu. Monitörün 2K desteklemesine gerek yok diye biliyorum.

Ama benim ekran kartım AMD.

TAA problemi gibi duruyor. Son yüzyılın en büyük baş belalarından birisi. Nefretlik.
gerçekten çoğu oyun oynadım bu kadar grafik sıkıntısı yaşamadım oyundan soğutuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı