Red Dead Redemption 2 DLSS ile birlikte saçlar çok pikselleşiyor

Bu sitedeki DLL dosyasını oyunun konumundakiyle değiştir.

Sorunu çözüyor mu hocam gerçekten?
1646135495935.png

Maalesef çözmedi hocam :/

Son düzenleme:
MSAA mı kullanıyorsunuz? Öyleyse, onun yerine Resolution Scale x1.25 ve TAA High ayarlarını deneyin.

TAA açıldıktan sonra oyun bulanık görünüyorsa (ki görünecektir) GeForce Experience ile keskinlik efekti verebilirsiniz.

Sorun şu aslında DLSS açınca kalite düşüyor 2K'iken oyun DLSS açınca 720p (rastgele sallıyorum) ve düşüş olunca pikselleşme oluyor. Ben laptop kullanıyorum maalesef diyeceğim şey laptop için yok büyük ihtimal baktım bulamadım.

1646312932230.png

Dediği şeyi yapınca hani NVIDIA Control panelden mi artık nereden yapılıyorsa 4K'ya çekiyor oyunu ve DLSS açınca pikselleşmeler gidiyor yani 2K'da iken 720P'ye düşüyor'ya 4K olunca 2K'ya düşüyor anladığım kadarıyla.(tekrar belirtiyorum rastgele söylüyorum 4K'dan 2K'ya düşmesini.)

Sorun şu aslında DLSS açınca kalite düşüyor 2K'iken oyun DLSS açınca 720p (rastgele sallıyorum) ve düşüş olunca pikselleşme oluyor. Ben laptop kullanıyorum maalesef diyeceğim şey laptop için yok büyük ihtimal baktım bulamadım.

Eki Görüntüle 1321390

Dediği şeyi yapınca hani NVIDIA Control panelden mi artık nereden yapılıyorsa 4K'ya çekiyor oyunu ve DLSS açınca pikselleşmeler gidiyor yani 2K'da iken 720P'ye düşüyor'ya 4K olunca 2K'ya düşüyor anladığım kadarıyla.(tekrar belirtiyorum rastgele söylüyorum 4K'dan 2K'ya düşmesini.)

Hocam sorun DLSS değil kapatınca da aynı sorun devam ediyor RDR2 2K oynanmak zorunda.

Res. Scale 1.25, TAA Medium, MSAA kapalı, Reflection, Lighting, Volumetric Quality Ultra yerine High.

1080p'de 3060ti ile 60 FPS sabit, görüntü bulanık değil, DLSS açık halinden daha iyi.

Bu sitedeki DLL dosyasını oyunun konumundakiyle değiştir.

Ben bunu yaptım ve düzeldi bu sitedeki dosya nedir RDR 2'ye özel bir DLSS dosyası mı? DLSS'i böyle her oyuna en iyi şekilde çalışsın diye her oyuna bu dosyayı mı atacağız? DLSS'i genel olarak güncellememiz gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı