Red Dead Redemption 2 Ekran Gidip Geliyor

Baran Gürkan

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu bir haftadır oynuyorum ve bugün başıma altta videosunu vereceğim sinir bozucu hata geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu oynaması imkansız hale getiriyor sık olduğu için, dün grafik ayarlarıyla oynamıştım bu olay başıma gelince eski ayarların aynısına aldım fakat fayda etmedi.

Bildiğim kadarıyla RDR2 biraz sorunlu bir oyun. Düzeltiildi mi bilmiyorum ama biraz araştırma yapı bu sorunu yaşayan başkaları var mı diye bakın.
Ama bu tarz sorunlar Driver'lar güncel olmayınca yaşanabiliyor güncellemekte fayda var Windows'unuz güncel değilse onu da güncelleyin.

Arkadaşlar sorun yaşayan dostumuzun bilgisayarında sorun yok, geçenlerde Rockstar bi' güncelleme yayınladı oyunun ağzına etti. Çalışan oyunu bozdular neymiş "Animalist"miş hayvanları koruyacakmışsın. Singleplayer'da değil full grind işi olan online moduna getirdiler oyunun.

Oyunu bir haftadır oynuyorum ve bugün başıma altta videosunu vereceğim sinir bozucu hata geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunu oynaması imkansız hale getiriyor sık olduğu için, dün grafik ayarlarıyla oynamıştım bu olay başıma gelince eski ayarların aynısına aldım fakat fayda etmedi.

Aynısı bana oluyor F11 tuşum bozuk herhalde çünkü Chrome, Edge, Minecraft, Windows gezgini vb. yapıyor tam ekrana alıp pencereye alıyor nereden anladın dersen Minecraft'ta tam ekran tuşunu değiştirdim hata kalktı.

Oyunun grafiklerini düşüreyim diyecem de ana menüde oyuna girmeden de aynısı oluyor.
Grafikleri düşürdüm çok daha kötü oldu, artık gidip 2 3 sn monitörü açıp kapatıp geri geliyor ve oyunun sesi de gitti.
Oyunu windowed’a aldım sorun biraz şekil değiştirir gibi oldu, alttaki hale geldi belki bilgi verir diye paylaşıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı