Çözüldü Red Dead Redemption 2 karakter yüzü nokta nokta oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EgzoZ_FaN

Hectopat
Yer
New Hanover
Daha fazla  
Diğer oyunlarda problem yokken sadece RDR 2 oynarken bu oluyor. Üç ay öncesine kadar sorunsuz oynarken tekrar denemek istediğimde bu sorunla karşılaştım. Sadece insanların yüzleri siyah noktayla kaplanıyor. Şunu da belirtmek isterim ki fotoğraf modunda oluyor genelde, oyun akarken çok az oluyor. Ancak bu gerçekten sinirimi bozmaya başladı, fotoğraf çekemiyorum resmen oyunda. Dediğim gibi normal oynarken de oluyor ama fotoğraf moduna nazaran biraz daha az. Oyun orjinal, sürücülerim güncel. Driver fix dosyasını uyumluluk hatasından dolayı kuramıyorum, çözüyor olabilir fakat uyumlu değil diyor. Ayarlardan kaynaklı olabilir belki, tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum. Sistemim GTX 1650 Mobile R5 3550H.
Filmler ve TV 11.03.2021 15_24_54.png

Çözüm
Hissediyorum, ''oyun orijinal mi?'' sorusu çok yakında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keskinleştirme ayarı ile alakalı genel bir sorun bu. Keskinleştirme ayarını değiştirmeyi deneyin. Ek olarak Nvidia kullanıyorsunuz sanırsam. Geforce Experience ile oyunun ayarlarını optimize edin. Ayarları manuel kurcalayınca bende de olmuştu bu sorun.

Bende de zamanında Witcher 3'te olmuştu. Ayarlardan değişiklik yapabilirsin. Sadece RDR2'de oluyorsa ayarlardan kaynaklıdır.

461.72 sürücüsüyle oluşan bir sorun sanırım. Bir önceki sürücüye dönün.

Vulkan kaynaklı hata, oyunu DX12 modunda deneyin bir de, performans kaybı olmuyorsa.
The hotfix addresses the following issues:
[Vulkan] Red Dead Redemption 2 may display pixelated black dots [3266614]

Oyunu oynadiginiz platform uzerinden oyunun dosyalarini doguralamayi denediniz mi?
Steam üzerinden yeni indirdim sizce bir sorun teşkil ediyor olabilir mi?
Keskinleştirme ayarı ile alakalı genel bir sorun bu. Keskinleştirme ayarını değiştirmeyi deneyin. Ek olarak Nvidia kullanıyorsunuz sanırsam. Geforce Experience ile oyunun ayarlarını optimize edin. Ayarları manuel kurcalayınca bende de olmuştu bu sorun.
Şimdi ediyorum.
461.72 sürücüsüyle oluşan bir sorun sanırım. Bir önceki sürücüye dönün.

Vulkan kaynaklı hata, oyunu DX12 modunda deneyin bir de, performans kaybı olmuyorsa.
The hotfix addresses the following issues:
[Vulkan] Red Dead Redemption 2 may display pixelated black dots [3266614]
Deniyorum hocam.
Hissediyorum, ''oyun orijinal mi?'' sorusu çok yakında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orjinal kanka orjinal.

Geri
Yukarı