Red Dead Redemption 2 Korsan Sürümü Virüslü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArturMorgan

Picopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle bu Technopat sosyalde crack ve türevlerine izin verilmediğini biliyorum, ben de korsan oyun taraftarı değilim. Hatta RDR2'nin Crack'i çıkmadan önce Steam'de offline olarak satılan Key'lerden 40 TL'ye almıştım. (maddi durumum buna yetiyordu) fakat sonradan hesap kapandı, giriş yapamadım anlayacağınız. Neyse işin özü burada crack kullanmaya veya yönlendirmeye çalışmıyorum. Tam tersi yaşadığım bu olayı size göstermek istedim eğer indirecek olan varsa bilip de indirsin diye.
Oyunu geçen haftalarda bitirmiştim oynama süremde bayağı olmuştur. Sistemimde RDR2 için gayet yeterliydi 40-60 FPS arası akıcı oynayabiliyordum.
Bugün oyuna girmek istediğimde art arda bazı notlarla karşılaştım bu beni biraz işkillendirdi ve sizinle de paylaşmak istedim. Çıkan uyarıları aşağıya paylaşıyorum ingilizcem pek olmadığı için anlayamadım bilgilendirirseniz sevinirim.

Adsız.png

1.png

Evet gördüğünüz gibi iki uyarı geliyor. Önceden böyle bir şey olmuyordu direkt oyuna giriş yapabiliyordum, şimdi de bu uyarıları geçtikten sonra girilebiliyor fakat oyunun performansı rezalet oldu. Üstte dediğim gibi 40 ila 60 FPS alırken şimdi 30'lardan 5 FPS falan ani çakılmalar oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı