Çözüldü Red Dead Redemption 2 Minimap'te simgeler gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Engin.Erkurt

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz yerde simgeler (salon, alıcı, görev yerleri, at falan) gözükmüyor. Oyundan çıkıp dosyaları doğrulayıp tekrar girdikten sonra düzeliyor. Fakat çıkınca bir sonraki girişte yine aynı şey. Dosya doğrulamada eksik dosya falan da çıkmıyor. Hepsi tam. Neden kaynaklı olabilir acaba?

Not: Oyun orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Engin çözebildinmi bende de bu şekilde.
Çözdüm hocam, haritanın boyutunu ayarlamanızı sağlayan bir ayar vardı. Yanlış hatırlamıyorsam alt tuşu olabilir. Eğer değilse ayarlardan hangi tuş olduğuna bakabilirsiniz sonra haritayı değiştirin orda birkaç mod var örneğin bir tık daha küçük boyutlu olan haline alınca düzeliyor.
Engin çözebildinmi bende de bu şekilde.
Çözdüm hocam, haritanın boyutunu ayarlamanızı sağlayan bir ayar vardı. Yanlış hatırlamıyorsam alt tuşu olabilir. Eğer değilse ayarlardan hangi tuş olduğuna bakabilirsiniz sonra haritayı değiştirin orda birkaç mod var örneğin bir tık daha küçük boyutlu olan haline alınca düzeliyor.

Çözüm
Çözdüm hocam, haritanın boyutunu ayarlamanızı sağlayan bir ayar vardı. Yanlış hatırlamıyorsam alt tuşu olabilir. Eğer değilse ayarlardan hangi tuş olduğuna bakabilirsiniz sonra haritayı değiştirin orada birkaç mod var örneğin bir tık daha küçük boyutlu olan haline alınca düzeliyor.

Teşekkür ederim engin çözdüm basitmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı