Red Dead Redemption 2 nasıl oyun?

Başlar biraz yavaş ama sonra çok sarıyor.

Epic Games'de indirime girmiş hiç oynamadım daha önce yeni oynayacağım nasıl hikayesi değer mi almaya?

İlk 2 chapter sıkılabilirsiniz yavaş akar oyun fakat gerçekten şaheser özellikle sisteminiz varsa daha da eğlenirsiniz grafik konusunda söz yok oyuna zaten. Beğenirsiniz fakat dediğim gibi ilk 2 chapter bitene kadar sizi sarmayabilir belki.

Ne tür oyunlar oynadığınıza ve sevdiğinize bağlı. Hikayeli oyunları seviyorsanız harika bir hikaye, grafik-atmosfer, harita ve oynanışa sahip. Yapılmış en iyi oyun desek sırıtmaz.

Biraz ağır bir oyun, çok hareketli ortamları yok ama bitirdikten sonra keşke unutup tekrar oynasaydım diyorsun.

Gayet güzel bir oyun fakat ben Türkiye'de biraz overrated olduğunu düşünüyorum.
tttt.JPG

Evet hocam ''biraz'' overrated :)

Hikayesi güzel, film gibi bir oyun. Beni sıktı sarmadı diyen arkadaşlar call of duty gibi patır patır adam vurmaktan zevk alıyor muhtemelen. Yanlış anlaşılmasın bunu ciddi olarak söylüyorum, herkes herşeyi beğenmek zorunda değil.

Oynanışı da aynı şekilde güzel, açık dünyasında gezip yapabileceğiniz bir çok şey var. Her an karşınıza farklı görevler farklı ufak hikayeler çıkıyor. Uzun lafın kısası tabiki alınır.

Geri
Yukarı