Red Dead Redemption 2 neden Steam'de yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Tüm GTA serilerinin olmasi ama RDR 2'nin olmamasi cok ilginc ayni yapim sirketinin oyunlari bunlar. Ben aliskanlik yüzünden Steam platformundan baska yerde oyun oynamayi sevmiyorum.
Bu oyun Steam'de neden yok ya da gelecek mi?

Sevgiler :)

Çözüm
Oyun PC'ye çıkmadığından olabilir :) Çıkıp çıkmayacağı da belli değil diye biliyorum. İlk oyun PC'ye çıkmamıştı.
PC'de GTA gibi bir oyun var. Bazı oyunları sadece Playstation'a çıkarıyorlar ki onunda bir albenisi olsun.
Neresinden tutsan yanlışlarla dolu bir mesaj olmuş. Öncelikle oyun Sadece PlayStation'da yok, Xbox One için de çıktı. GTA konsolda da var, ayrıca yine o PC'de var dediğin GTA yine ilk önce konsollara çıkmıştı.(2013 eski nesil konsollar, 2014 yeni nesil konsollar ve 2015 PC platformuna çıktı)

Oyun PC'ye çıkmadığından olabilir :) Çıkıp çıkmayacağı da belli değil diye biliyorum. İlk oyun PC'ye çıkmamıştı.

Yemin ederim ben de bu oynanis videolari nasil Youtube'ya düstü diyordum. Demek ki hepsi PS'de oynanmis. PC icin cikti biliyordum.
Tamam mesaj alindi :)

Şu an oyun sadece PS4 ve Xbox One konsollarında var. Bilgisayar için henüz yok.

Bilgisayara gelecek diye söylentiler falan var. Fakat kısa zamanda gelmeyeceği belli. En az 1 yılı var diye düşünüyorum. GTA V gibi olacak. İlk konsol sonra bilgisayara gelecektir diye düşünüyorum.

Oyunun FPS görüş ile oynanması PC'ye gelmesi için bir ipucu bence. GTA 5 gibi sonradan PC'ye çıkması olağan zaten.

Gördüğüm 2 yanlış bilgilendirmeli mesajları görünce bir haykırdım. Bu arada gelmemesinin sebebi PC platformunda henüz oyunun çıkmamasıdır. Geç cevap verdik ama olsun. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı