Red Dead Redemption 2 New Austin'e Arthur olarak gitme

Red Dead'te New Austin Glitch'i var. Arthur olarak gitmem lazım ama bu glitch işe yaramadı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de sarhoş olup haritanın dışından gidebildiğimiz yol var ama şu noktada.

IMG_20220105_214328.jpg

Oyun bir sürü bounty hunter koydu ve öldüm. Bilen biri yardım etsin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS da bunun bir çözümü olmalı ben Otis Miller'ın Revolver'ı Arthur olarak kullanmalıyım.

Hocam yapmazsam rahat uyuyamam diyorsanız oyun Blu-ray disk versiyon ise silip bir daha kuracaksınız ve oyuna güncelleme yapmayacaksınız. Ondan sonra oyun ilk çıktığı gün gibi olacak yani bütün glitchler falan çalışacak ama Online ve şu an kullandığınız Save çalışmayacak (kendim denedim) oyuna en baştan başlayacaksınız. Ondan sonra yukarıdaki glitch ile Otis Miller'ın revolverını kullanabilirsiniz. Başka yol ise Save editor var. Save editor veya onu kullanabilmeye yarayan bir uygulama çok pahalıydı. Bence bir revolver için değmez.

Oyunda en saçma bulduğum şeylerden birisi de bu zaten. Blackwater taraflarına gitmek senaryo gereği yasak biliyorum ama oyunun en başındaki diyaloglarda soygundaki feribotta Arthur'un olmadığı John'un ise feribotta olduğu geçiyor. O zaman neden arthur giremezsken john girebiliyor?

Oyunda en saçma bulduğum şeylerden birisi de bu zaten. Blackwater taraflarına gitmek senaryo gereği yasak biliyorum ama oyunun en başındaki diyaloglarda soygundaki feribotta Arthur'un olmadığı John'un ise feribotta olduğu geçiyor. O zaman neden arthur giremezsken john girebiliyor?
Konuyu hortlatıcam ama soruna cevap olarak yabancı forumdan bulduğum cevabı aktarayım: Dutch Blackwaterda çetenin bazı üyeleriyle feribotu soyunca Pinkertonlar onları tuzağa düşürdü. Çete kaçınca Blackwater ve çevresi Pinkerton devriyeleriyle doldu. Pinkertonlar Blackwaterda sadece Arthur'u değil çetenin bütün üylerini vurma emri aldı yani sadece Arthur değil John da Blackwater'a giremez. Zaten John hem kimlik değiştiriyor hem de 8 yıl geçtiği için Pinkertonlar Balckwater'ı terk ediyor. Ayrıca RDR1 de Ross'un John'u tutukladığını görüyoruz çünkü Ross bunu sonradan fark ediyor. Milton ise onu Clemens Point te gördüğünde onu tanımadı çünkü onun feribotta olduğu sonradan anlaşıldı.

Konuyu hortlatıcam ama soruna cevap olarak yabancı forumdan bulduğum cevabı aktarayım: Dutch blackwaterda çetenin bazı üyeleriyle feribotu soyunca pinkertonlar onları tuzağa düşürdü. Çete kaçınca blackwater ve çevresi pinkerton devriyeleriyle doldu. Pinkertonlar blackwaterda sadece Arthur'u değil çetenin bütün üylerini vurma emri aldı yani sadece arthur değil john da Blackwater'a giremez. Zaten john hem kimlik değiştiriyor hem de 8 yıl geçtiği için pinkertonlar Balckwater'ı terk ediyor. Ayrıca RDR1 de Ross'un John'u tutukladığını görüyoruz çünkü ross bunu sonradan fark ediyor. Milton ise onu clemens point te gördüğünde onu tanımadı çünkü onun feribotta olduğu sonradan anlaşıldı.

Çok sağ olun hocam.

Konuyu hortlatıcam ama soruna cevap olarak yabancı forumdan bulduğum cevabı aktarayım: Dutch Blackwaterda çetenin bazı üyeleriyle feribotu soyunca Pinkertonlar onları tuzağa düşürdü. Çete kaçınca Blackwater ve çevresi Pinkerton devriyeleriyle doldu. Pinkertonlar Blackwaterda sadece Arthur'u değil çetenin bütün üylerini vurma emri aldı yani sadece Arthur değil John da Blackwater'a giremez. Zaten John hem kimlik değiştiriyor hem de 8 yıl geçtiği için Pinkertonlar Balckwater'ı terk ediyor. Ayrıca RDR1 de Ross'un John'u tutukladığını görüyoruz çünkü Ross bunu sonradan fark ediyor. Milton ise onu Clemens Point te gördüğünde onu tanımadı çünkü onun feribotta olduğu sonradan anlaşıldı.
Ben de hortlamis konuya katki yapacam :D Arthur ve Hosea'nin para vurgunu daha dusuk fakat pek de riskli olmayan baska bir planlari var. Dutch ve çete bu vurgunu yapmayi dusunurken, Micah Blackwater'daki feribot'u soyma planiyla geliyor. Para vurgunu olarak daha yuksek fakat ayni zamanda cok da riskli bir soygun. Tum çete icinde Micah'yi tek seven Dutch oldugu icin, feribot'u soymaya karar veriyor. Arthur ve Hosea da pek riskli olmayan kendi planlarini uyguluyorlar. Yani Arthur ve Hosea soygun sirasinda feribotta degiller fakat Milton ve Ross tum ceteyi biliyor zaten hepsi bir cok eyallette cesitli suclardan aranan ve baslarina ödül konmus kisiler. Özellikle Cornwall'dan da aldiklari parayla da tum çeteyi bitirmeyi takıntı haline getiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı