Red Dead Redemption 2 ortalama 45 FPS ile zevk verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki değerler gibi FPS alacağım bende çünkü sistemim aynı. Sizce bu FPS'lerde zevk alır mıyım? Epic Games'te bayağı iyi bir fiyatta almayı düşünüyorum.

Ben My Summer Car'ı 9FPS ile 100 saat oynadım, kesinlikle zevk alırsın.

20-30 FPS de oynayan ve keyif alan arkadaşım var :d bence alırsınız ama tamamen oyunu beğenip beğenmemenize bağlı. Rdr2 ağır bir oyundur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki değerler gibi FPS alacağım bende çünkü sistemim aynı. Sizce bu FPS'lerde zevk alır mıyım? Epic Games'te bayağı iyi bir fiyatta almayı düşünüyorum.
30fps oynadım ve hayattan aldığım zevkin 2 katını bu oyundan aldım, saygılar.

Bende oynaya bilsem oynardım. Ben bazı oyunları 30 FPS oynadım oyun zevkli ise sarıyor. Bir de RDR2 gibi bir oyun sarar.

Bende oynaya bilsem oynardım. Ben bazı oyunları 30 FPS oynadım oyun zevkli ise sarıyor. Bir de RDR2 gibi bir oyun sarar.

Kanka bende de 1650 var. Az çok zevk veriyor. Ama ileride sistem yukseltme amacin falan varsa oynama. Yuksekte falan oynamak ekstra zevk verir.

Tabii oynanır ama oyunu 30 FPS'e sabitleyin. Muhtemelen laptop kullanıyorsunuz zaten. GPU tam yük altında kalmasın.

Şu oyunu 140-150 FPS'le bile beğenmeyen tek benim herhalde büyük hevesle alıp silmiştim bu arada.

Kesinlikle. RDR2 gibi mükemmel ötesi bir oyundan zevk almamak imkansıza yakın.

Çok yüksek FPS'lerde oynamaya alıştıysanız ilk başta FPS'ten rahatsız olabilirsiniz fakat yaklaşık 15 dakikada gözünüz alışır diye tahmin ediyorum. Sonrasında ise iyi eğlenceler.

Geri
Yukarı