Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 oyun bittikten sonra Arthur ile nasıl oynanır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Acicekenmazlum

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben RDR2'yi bitirdim fakat Arthur'un ölmesi beni perişan etti. John'la oynarken Arthur'la oynarkenki gibi mutlu olamıyorum daha. John yüzme de bilmiyor Arthur'la bağ vardı John ile o bağlılığı yaşayamıyorum tekrardan Arthur'la nasıl oynayabilirim, yardımcı olur musunuz?
PC: Intel i5 NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti.

Dosya Ekleri

• red-dead-redemption-1.jpg
    red-dead-redemption-1.jpg
    236,6 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse tamamen aynı şeyler ama tekrar oyun açabilirsin ya da save yükleyebilirsin 4.chapter başından save vardır.

Oyunun ortalarında bir yerde aldığınız kayıt dosyasından devam edebilirsiniz. Eğer yoksa baştan başlayın oyuna, hikâyeyi belirli bir yerde bırakıp istediğiniz kadar oynayın.

Arthur ile oynamak isteyenler için tam arthur ölmeden önce olan görevlere gelinmiş saveler var onlardan birini atabilirsiniz oyununuza.

Arkadaşlar ben RDR2'yi bitirdim fakat Arthur'un ölmesi beni perişan etti. John'la oynarken Arthur'la oynarkenki gibi mutlu olamıyorum daha. John yüzme de bilmiyor Arthur'la bağ vardı John ile o bağlılığı yaşayamıyorum tekrardan Arthur'la nasıl oynayabilirim, yardımcı olur musunuz?
Rampage mod menu ile John'un modelini Arthur ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca diğer hikâye karakterlerini ya da yan karakterleri de seçebilirsiniz.

NexusMods üzerinden Rampage trainer'ı indirin.

NexusMods - Rampage trainer

Bu şekilde seslendirme Joh'a ait kalmaz mı? Diyaloglar vs. de keza.
Hayır, Arthur'un modeli ile birlikte sesleri de çalışıyor. Hatta Arthur'un New Austin'e gitmemesi gerektiği halde eğer oraya giderseniz, oradaki npcler ile diyaloglarının geçtiği ses kayıtlarını tetikleyebiliyorsunuz. (God mode kullanmayı unutmayın, Rockstar Arthur'un modelinin kafasının arkasına görünmez bir silah yerleştirmiş, Blackwater bölgesini geçip New Austin'e giderseniz bu silah tetiklenerek oyuncuyu öldürüyor. Oyunun kodu böyle)

Oyunun yapım aşamasında normalde hikâye gereği John, Arthur ve çetenin bazı üyeleri New Austin'de bulunacaktı. Ancak oyun yapım aşamasında deadline'a yaklaşıldığı için hikâyeyi kısaltmak zorunda kaldılar. Bu sebeple New Austin için kaydedilmiş benzersiz diyaloglar var. Bunları John ile tetikleyebiliyorsunuz ama Arthur ile giderseniz, Armadillo ve Tumbleweed'teki kasaba sakinleri ile olan diyaloglarını tetikleyebilirsiniz.

Ambarino bölgesinde Tempest Rim diye bir yer var ve haritanın dışında kalıyor. Bu bölge haritanın dışında kalmasına rağmen haritada burası isimlendirilmiş. Neden mi? Çünkü oyunun orijinalinde, hikâye buradan başlayacaktı. Ama yapılan değişikliklerden sonra oyun Colter bölgesinden başladı. Eğer Rampage trainer kullanarak Tempest Rim bölgesine giderseniz, burada oyuncu için karlı yolların modellendiğini görebilirsiniz.

Oyunda, oyundan çıkartılmış ya da iptal edilmiş bir sürü içerik bulunuyor. @427036

Son düzenleme:

Arthur'un kurtarmak için hayatını feda ettiği John'la bağ kuramamak Arthur'a ihanet.

Yeni konular

Geri
Yukarı