Red Dead Redemption 2 oyundan atıyor

trnc60

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten Red Dead Redemption 2 aldım fakat oyun bir süre oyandıktan sonra oyundan atıyor ve 5 saniye sonra Epic Games Launcher'ı tekrardan açıyor. Sorun çözümü için yardımcı olabilir misiniz?

@Finn Mcmissile
İşte sistem özelliklerim. Aslında orta seviye bir sistemim olduğunu düşünüyorum

Dosya Ekleri

• sistem özelliklerim.jpg
    sistem özelliklerim.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 862
@Kobra Ahmet Çakar Acaba Epic Games'te mi bir sıkıntı var diye düşünerek steam'den aldığım resident evil village oyununu yükledim ve bu oyunda da bir süre(15 dk) oynadıktan sonra oyundan attı. Üstelik fps 60 sabitlememe rağmen. Nasıl bir sorun var anlamış değilim @Finn Mcmissile

@Kobra Ahmet Çakar Acaba Epic Games'te mi bir sıkıntı var diye düşünerek steam'den aldığım resident evil village oyununu yükledim ve bu oyunda da bir süre(15 dk) oynadıktan sonra oyundan attı. Üstelik fps 60 sabitlememe rağmen. Nasıl bir sorun var anlamış değilim @Finn Mcmissile
Bu konuyla ilgili herhangi bir uzmanlığım yok ama bir virüs taraması yapar mısınız Kaspersky'dan?

@Finn Mcmissile Kaspersky ile tarama yaptım ve herhangi bir sorun çıkmadı. Kafayı yiyecem 10 kere denedim ama yinede belli bir süre sonra oyundan çıkıyor. Sadece bir kere sistemi baştan başlttı. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim?
Arkadaşlar sorunun nedeninin kendim buldum. Şimdilik sıkıntı yok. Çok teşekkür ederim.
@Finn Mcmissile @Kobra Ahmet Çakar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı