Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Geliştiriliyor

Bu haberi yabancı kaynaklarda da okumuştum inanmamıştım, millet kafa buluyor sanmıştım fakat çıkarsa en az 2 adet GTX 1080 veya RTX 2080, 100GB alan ve 16-32GB RAM ister.😏

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu haberi yabancı kaynaklardada okumuştum inanmamıştım,millet kafa buluyor sanmıştım fakat çıkarsa en az 2 adet GTX 1080 veya RTX 2080,100GB alan ve 16-32GB RAM ister.😏

Hayır, hayal dünyanda çok büyütmüşsün. Optimizasyon sorunu olmazsa 1050 Tİ ve ya 1060 la bile oynanabilir. Günümüz oyun teknolojisi kullanılıyor sonuçta bambaşka bir teknoloji kullanılmıyor.

GTA 5 gibi optimizasyon olarak başarılı bir oyun bekliyorum. Yani sistem dostu olacaktır. Alt düzey sistemleri olanların bile oynayabileceği bir oyun olmasını umuyorum.
GTA 5 her ne kadar PC-PS4-XBOX ONE için sonradan çıkış yapmış olsa da önceki jenerasyon konsollar için geliştirilmiş eski nesil bir oyun aslında. RDR 2 ise sadece mevcut jenerasyon konsollar için geliştirilen ve limitlerini zorlayan grafiksel olarak harikulade bir yapım.

Tabi her kesimden oyuncunun oyunu öyle veya böyle deneyim edebilmesini ön görüyorsa geliştirici ekip sistem dostu olması şart elbette ama bana kalırsa GTX 1060 veya dengi bir kart Full HD yüksek detaylarda altından kalkamayabilir bu oyunun. Bakalım zamanla göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı