Red Dead Redemption 2 sıkıcı mı?

Bu oyun tam olarak bir hazine. Uzun süre başında kalabilirsiniz. Yolculuk sıkıcı diyorsan bir süre sonra hızlı seyahat açabiliyorsunuz. Şunu da belirteyim oyunu bitirmeden tüm görevlere bi bakın yani sonra arayabilirsiniz. Bir de hızlı ilerlemeyin bazen sadece çevreyi keşfedin gezin bakının.

Ekran kartın en az 1650 ise keyfi çıkar.

Akşamları uyuyamazsam hemen açar oynarım çok iyi uyku getiriyor oyun.

Zannımca Türkçe yamayı makine çeviriden kullananlar oyundan nefret ediyor çünkü hikayeyi takip etmek imkansız.

Oyunu %90 falan bitirmiştim,%50'sinden sonra hep aynı şey. Ordan sonra sıkıyor.

Oyunu şu anda 25 saat oynadım %30'u bitti gamepad ile daha zevkli bir hale geliyor ama belli bir yerden sonra at sürme simülasyonu gibi gelmeye başladı.

Çok yavaş aşırı yavaş ama zevk alan da çok zevk alıyor. Mesela ben.
Oyunun en büyük eksiği hızlı seyahatin kısıtlılığı, büyük bir harita ve at GTA V'teki gibi hızlı gidemiyor o yüzden de bazen yolculuklar çok uzun sürüyor. RDR2 oynayacaksanız bundan sıkılma ihtimaliniz yüksek aynı zamanda her görevde 5 dk at sürüyorsunuz. Bu da insanı sıkabilen detaylardan ama ben zevk aldığımdan bir sıkıntı yaşanmadı.

Ben de severim keşfederek gezmeyi Witcher 3'te 230 saatim var ama klavyeyle zor oluyor mu gerçekten?

Ben de severim keşfederek gezmeyi Witcher 3'te 230 saatim var ama klavyeyle zor oluyor mu gerçekten?

Hayır 300 saate yakın oynama sürem var bunun tamamı klavye ile. Fakat Online da kitlenme durumu olduğu için gamepad daha avantajlı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…