Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 son görevden önceye nasıl dönülür?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 oyununda Arthur Morgan ile beraber bütün ana görevleri tamamladım. Ama karaktere derinlik katan bazı yan görevleri yapmamışım. Oyuna tekrar başlamadan John Marston kısmından Arthur Morgan'a son görevden hemen öncesine tekrar nasıl dönebilirim?

Red Dead Redemption 2 oyununda Arthur Morgan ile beraber bütün ana görevleri tamamladım. Ama karaktere derinlik katan bazı yan görevleri yapmamışım. Oyuna tekrar başlamadan John marston kısmından Arthur Morgan'a son görevden hemen öncesine tekrar nasıl dönebilirim?

Önceki savelerden varsa dönebilirsin yoksa ya save indireceksin ya da sıfırdan oynayacaksın.

Önceki savelerden varsa dönebilirsin yoksa ya save indireceksin ya da sıfırdan oynayacaksın.
Otomatik kayıt harici olarak sürekli kendim kaydediyordum ama sürekli olarak bir kayıt slotunun üzerine yazıyordum. Yani herhangi bir şekilde bulamaz mıyım?

Save dosyası indirirsem de epey yan görev yapmıştım. Sonlara doğru biraz daha azaltmıştım. Neredeyse bırakmıştım da denebilir. Yani indirdiğim save dosyasında hangi görevlerin yapılı olduğunu bulabileceğimi sanmıyorum.

Geri
Yukarı