Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Hatırlamıyorum ki hocam uzun zaman önce sildim oyunu.

Elinize sağlık hocam bende sistemin geldiği zaman yamayı deneyeceğim olumlu sonuç alınmış gibi, bu arada bir konuya değineceğim, virüs konusunda içiniz rahat olsun, indirdiğiniz dosyayı açmadığınız sürece bir şey olmaz copy paste işlemi uyguluyoruz.

Bugün denedim, sorunsuz çalışıyor.

Herhangi bir .exe'ye ihtiyaç duymadan yama işini halletmek sevindirici. Teşekkürler.

Yamayı aktif olarak kullanıyorum. Dünden beri karakter sorunu var. Önceden olmuyordu. Nasıl düzeltebilirim?

VirusTotal'den hem linki tarattım, hem de dosyayı indirip tarattım. İkisinde de trojan var dedi, ne yapacağız?

VirusTotal'den hem linki tarattım, hem de dosyayı indirip tarattım. İkisinde de trojan var dedi, ne yapacağız?
Maxsecure gösteriyor sadece diğerlerinde temiz çıkar. Max secure olup olmadık şeyde trojan var diyor bir sıkıntı yok.

yamayı önce kendim kurdum sonra 3 arkadaşıma da indirttim kimsenin sisteminde bir sorun çıkmadı güvenilir kullanabilirsiniz

Bugün denedim, sorunsuz çalışıyor.

Herhangi bir .exe'ye ihtiyaç duymadan yama işini halletmek sevindirici. Teşekkürler.

RAR'dan çıkardım sonra klasörü RDR2 dosyasına attım ancak hala İngilizce. Ve oyunda dil değiştirme ayarı yok kendisi olması gerekmez miydi?

yamayı önce kendim kurdum sonra 3 arkadaşıma da indirttim kimsenin sisteminde bir sorun çıkmadı güvenilir kullanabilirsiniz
RAR'dan çıkardım sonra klasörü RDR2 dosyasına attım ancak hala İngilizce. Ve oyunda dil değiştirme ayarı yok kendisi olması gerekmez miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…