Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Konuyu okusanız orada yazıyor zaten.
Dediğiniz yamayı kurdum,fakat arayüz türkçe oldu sadece altyazı vs yok? Şuan başındayım sadece başında mı yok komple mi yok?

Hâlâ çalışıyor, dün başka birisine kurdurdum.
Yamayı kurdum fakat arayüz türkçeleşti altyazı olarak yok neden acaba ?

Dediğiniz yamayı kurdum,fakat arayüz türkçe oldu sadece altyazı vs yok? Şuan başındayım sadece başında mı yok komple mi yok?

Yamayı kurdum fakat arayüz türkçeleşti altyazı olarak yok neden acaba ?
Altyazı seçeneğini açmamışım,sorun çözüldü.

Son düzenleme:
A
Hocam en son sürüm ile uyumlu mudur? İnsan çevirisi mi yapay zeka mı?
Hala çalışıyor mu?
Birkaç ay önce yamayı kullanmış birisi olarak cevaplayayım. Yama el çevirisi. Yerelleştirme falan da bazı yerlerde var. Font sıkıntısı yaşamadım. Virüs problemim de olmadı. Son sürümle uyumlu mu onu da bilemeyeceğim. Ben oynadığımda çalışıyordu sonradan güncelleme gelmiş olabilir oyuna.

Bir arkadaş şöyle bir görsel atmış. Bu çeviri tam da bu yamaya ait oynarken gördüm onu da söyleyeyim. Ne kadar el çevirisi olduğunu anlayabilirsiniz bu görselden.

Inkedmaxresdefault_LI.jpg

Son düzenleme:
@BirkanC16

Merhaba arkadaşlar RDR 2'nin indirime girmesiyle birçok oyuncu tekrardan oynamaya başladı ve internette dolaşan yamalar font sıkıntıları oluyor size vereceğim yamada hiçbir sorun yoktur. Steam uyumludur diğerinde denenmemiştir deneyen olursa yorum yazarsa güncelleriz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları RDR 2 klasörünün içine atınız bu kadar.

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal Sonuçları

Eki Görüntüle 1559575Eki Görüntüle 1559576Eki Görüntüle 1559578Eki Görüntüle 1559577

Font sorunu yaşıyorum, bazı kelimeler kare ile gösteriliyor. Oyunum orijinal değil, geçen gün crash veriyor diye silip yeniden yükledim, yeni bir save dosyası atıp yamayı attım. Ancak kareli fontlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı