Red Dead Redemption 2 Türkçe yama

Şu anki YouTube ve belirli sitelerden indirilen yamalar çalışmıyor. Bu V10, güncellemesiden kaynaklı galiba yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Yeni güncel yama var mı biliyor musunuz?

Hocam şu an kullandığım bir yama(i veya ı harfleri "[]" böyle gözüküyor.) Var isterseniz atabilirim Discord'dan.

Şuan ki youtube ve belirli sitelerden indirilen yamalar çalışmıyor . Bu v10, güncellemesi den kaynaklı galiba yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Yeni güncel yama var mı biliyormusunuz ?
Var diyorlar, Discord sunucularına gitmeniz lazım. Linki bulamazsanız tekrar yazsın buradan yardımcı olunur.

V10 ile bende heyecanlandım bilsem indirimde alırdım. Rockstar o %33'lük indirimi ne zaman yapar acaba

Var diyorlar, Discord sunucularına gitmeniz lazım. Linki bulamazsanız tekrar yazsın buradan yardımcı olunur.

V10 ile bende heyecanlandım bilsem indirimde alırdım. Rockstar o %33'lük indirimi ne zaman yapar acaba
Hocam şu an kullandığım bir yama(i veya ı harfleri "[]" böyle gözüküyor.) Var isterseniz atabilirim Discord'dan.
Evet lütfen bir link bırakın veya discord'dan atarsanız iyi olur . Bu arada sadece temel görevlerin Türkçe yaması mı yoksa komple mi ? Cahilliği mi bağışlayın 7 ay önce sadece temel görevleri Türkçeye çevrilmiş di o gün bugündür şimdi girmeye nasip oldu

Ben Steam'den oynamak istediğim için hiçbir şeyini görmedim daha oynamadım da. Eski çeviri ekibinin çalışmaları olma ihtimali çok yüksek o yüzden yama tam mı bende merak ediyorum. Oynayanlar söyleyebilirse iyi olur. Link:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…