Red Dead Redemption 2 Türkçe yama

Şuan ki youtube ve belirli sitelerden indirilen yamalar çalışmıyor . Bu v10, güncellemesi den kaynaklı galiba yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Yeni güncel yama var mı biliyormusunuz ?
Var diyorlar, Discord sunucularına gitmeniz lazım. Linki bulamazsanız tekrar yazsın buradan yardımcı olunur.

V10 ile bende heyecanlandım bilsem indirimde alırdım. Rockstar o %33'lük indirimi ne zaman yapar acaba 😅

Var diyorlar, Discord sunucularına gitmeniz lazım. Linki bulamazsanız tekrar yazsın buradan yardımcı olunur.

V10 ile bende heyecanlandım bilsem indirimde alırdım. Rockstar o %33'lük indirimi ne zaman yapar acaba 😅
Hocam şu an kullandığım bir yama(i veya ı harfleri "[]" böyle gözüküyor.) Var isterseniz atabilirim Discord'dan.
Evet lütfen bir link bırakın veya discord'dan atarsanız iyi olur . Bu arada sadece temel görevlerin Türkçe yaması mı yoksa komple mi ? Cahilliği mi bağışlayın 7 ay önce sadece temel görevleri Türkçeye çevrilmiş di o gün bugündür şimdi girmeye nasip oldu

Evet lütfen bir link bırakın veya discord'dan atarsanız iyi olur . Bu arada sadece temel görevlerin Türkçe yaması mı yoksa komple mi ? Cahilliği mi bağışlayın 7 ay önce sadece temel görevleri Türkçeye çevrilmiş di o gün bugündür şimdi girmeye nasip oldu
Ben Steam'den oynamak istediğim için hiçbir şeyini görmedim daha oynamadım da. Eski çeviri ekibinin çalışmaları olma ihtimali çok yüksek o yüzden yama tam mı bende merak ediyorum. Oynayanlar söyleyebilirse iyi olur. Link:

Geri
Yukarı