Red Dead Redemption 2 Türkçe yama

Tamamen temiz gözüküyor. VirusTotal'den dolayı kuşkulanan arkadaşlar için sağ olsun GitHub linki vermiş. Kendiniz gidip derleyebilirsiniz.
Zaten arkadaşın yazdığı program wrapper tarzı, istediğiniz modları indirip oyunun dizinine yüklüyor. Sypnexten indirdiği modları da tek tek indirip kontrol ettim, hiçbirinde problem yok. Kuşku duymadan kullanabilirsiniz.
Yok ben böyle bir wrapper kullanmak istemiyorum tek tek kurulum yapmak, uğraşmak istiyorum derseniz de projeyi indirip içerisindeki linklerden kendiniz tek tek indirip kurabilirsiniz.
İşten anlayan insanlar ne güzel oluyor 🙂 keyifli oyunlar 🙂

Herkese merhaba, çok uzatmadan konuya giriyorum. RDR2'ye tabiri caizse aşık olduğumdan bu oyun için özel bir çalışmaya giriştim. Özel bir mod Manager yaparak Türkçe yamanın fontunu oyunun orijinal fontuyla değiştirdik. Kutucuk problemi olmaması için nexus mods a turkish font yükleyip bu mod Manager'a bağlantısını ekledik. Ayrıca yamadaki 253.000 satırı tek tek kontrol edip eksik ve hatalı olan her yeri düzelttik. Aşağıda paylaştığım videoda anlattığım gibi sadece tıklama yaparak kurulumu 30 sn de kurabilirsiniz. Yapamayan herkese destek olmak için yaklaşık 10 kişilik destek ekibimizde Discord'da destek vermektedir. Herkese keyifli oyunlar 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunu dün gece yükledim. Hiç yama yüklemedim. Bugün iftardan sonra sizin Türkçe yamanızı uygulayıp, oyunun güzelliğine akmak istiyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. 🍬

Oyunu dün gece yükledim. Hiç yama yüklemedim. Bugün iftardan sonra sizin Türkçe yamanızı uygulayıp, oyunun güzelliğine akmak istiyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. 🍬
Eğer problem yaşarsan hiç başka müdahale yapmadan direkt discord sunucumuza gel. Hatta yaşamasan da gel... sevgi ve saygının hâlâ değer gördüğü, küfrün normal sayılmadığı nadir bir sunucumuz var 🙂

Yama dosyası arayan ya da neden olmuyor diyen arkadaşlar için, halihazırda geçici bir sorun için bakım yapılıyormuş. O yüzden ulaşamıyor olabilirsiniz. Keyifli forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı