Red Dead Redemption 2 "your computer does not meet the minimum recommended" hatası

Yagiz3461

Hectopat
Arkadaşlar sistemim: RX570 RAM: 8 GB, i7-4770K. Red Dead Redemption'da "your computer does not meet the minimum recommended" uyarısı veriyor ve oyuna girmiyor çözümü nedir?

Son düzenleme:
Belgelerim>Rockstar Games>Red Dead Redemption 2>settings oradan system.xml adlı dosyayı not defteri ile aç en aşağıya in windowed value olacak onu 0 ise 1 yap. Birde bunu dene.

Düzeltme: 2 Yapacaksın.

Aynı şeyi birkaç saat önce yaşadım GTA 5 oynuyordum bir anda elektrik gitti oyundayken sonra elektrik geldiği gibi fişi takıp bilgisayarı açtım RDR2'ye gireyim dedim bu hatayla karşılaştım. Bir şey daha ekliyeyim sabah RDR2'yi parıl parıl oynuyordum bir sorun yoktu yani.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-25 202529.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-25 202529.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 6
Aynı şeyi birkaç saat önce yaşadım GTA 5 oynuyordum bir anda elektrik gitti oyundayken sonra elektrik geldiği gibi fişi takıp bilgisayarı açtım RDR2'ye gireyim dedim bu hatayla karşılaştım. Bir şey daha ekliyeyim sabah RDR2'yi parıl parıl oynuyordum bir sorun yoktu yani.
Hocam konu hortlamış. Sırf şu oyunu oynayabilme hevesiyle bilgisayar almıştım bu konudan yaklaşık 5-6 ay sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı