Red Dead Redemption 2

Makaleler
24
Yer
İstanbul
Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. Paylaşılan video hoşuma gitti. 26 Ekim'de PS4 ve Xbox One için çıkışını yapacakmış. Bana PS4 aldırmazsa iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. Paylaşılan video hoşuma gitti. 26 Ekim'de PS4 ve Xbox One için çıkışını yapacakmış. Bana PS4 aldırmazsa iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Serinin 1. oyununu oynadım. 2010 yapımı olmasına rağmen acaip güzel bir oyundu. Gerek çatışma sahneleri. Gerek kovalamacalar.

Cidden benimde beklediğim bir seri, hele ki söz konusu Rockstar olunca yine bir başyapıt çıkacakmış gibi geliyor. Ben de geçen hafta yayınlanan 3. fragmanını paylaşayım madem;

Cidden benimde beklediğim bir seri, hele ki söz konusu Rockstar olunca yine bir başyapıt çıkacakmış gibi geliyor. Ben de geçen hafta yayınlanan 3. fragmanını paylaşayım madem;
İzlemedim, izlemeyeceğim. Karakterler ve dünya hakkında hiçbir spoiler almak istemiyorum. Oyuna girince ne olacağını tahmin edememek güzel olacak
GTA 5 2013'de konsollara, 2015'de ise PC'ye geldi. Umarım Rockstar arayı bu kadar açmaz. Açarsa da bu oyun yüzünden konsol satışlarının artacağına eminim.
Ps4 Red Dead Redemption 2 Bundle paketi çıkar mı acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı