Red Dead Redemption 2'de daha fazla para nasıl kazanılır?

Isakq

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX 3060 12GB / İ5 12400 / Anakart Adı MSI Pro H610M-E DDR4 (MS-7D48) / KINGSTON SNV2S1000G SSD / 16GB RAM.
Selam arkadaşlar, 2-3 gündür Red Dead Redemption 2 oynuyorum ve görevleri yapıyorum. Ancak hiçbir görevden adamakıllı para gelmiyor. Toplam pay 800 dolar, 1000 dolar falan diyor ama bana maksimum 200-300 dolar düşüyor. Bunu anlıyorum, çete kendi payını alıyor ancak oyunun hangi bölümünde elimize adamakıllı para geçiyor, bilen var mı? Şu an chapter 3'teyim.

Üstat bol bol yolcu taşıyan trenleri soyun ayrıca oyundaki hazineleri internetten yerlerini bularak alın bir de çatışmaya girdiğiniz adamların lootundan çıkan ya da hırsızlık yaptığınızda gelen mücevherleri satın.

Kampta bazen soygun görevleri oluyor. Onları yapıyor musun? Ya da yolda geçen ve senin yardım ettiğin bir NPC sana para kazanabileceğin bir yer söylüyor. Örneğin "şu şu çiftliğinde bu aile yüklü miktarda para taşıyormuş." gibi gibi. Karşılaştın mı böyle şeylerle? Aslında 200-300 dolar oyunda bayağı işinize yarar. Az para değil. Efsanevi hayvanları avlayıp derilerini satabilirsin ama 20-40 dolar falan ediyor anca. Trenleri soyabilirsin, posta araçlarını soyabilirsin postanelerden bilgi alarak. Tabii oda bir görevden sonra açılıyor. Keşif yapabilirsin. Karşına çıkan yerlerde bazen iyi paralar olabiliyor. Yolda geçen bir arabayı satıp araba karaborsacısına satabilirsin, ödül avcılığı yapabilirsin... Chapter 4'te tekte sana 1000 dolar gibi paralar geliyordu yanlış hatırlamıyorsam ana görevlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı