Çözüldü Red Dead Redemption 2'de karakter suratlarında siyah noktalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RONNİE001

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bundan birkaç gün öncesine kadar RDR 2 de herhangi bir sorun yoktu gayet güzel oynuyorudum fakat bugün oyuna girdiğimde karakter suratlarında siyah noktalar var yani siyah noktalar karakterin suratında hareket ediyor resmen bunun çözümünü öğrenmek istiyorum. Çok sinir bozucu bir durum.

Sistemim.
GTX MSI GTX 1050 Ti.
İşlemci: i3 10100F.
RAM: 8 GB.
SSD: 480GB.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bundan birkaç gün öncesine kadar RDR 2 de herhangi bir sorun yoktu gayet güzel oynuyorudum fakat bugün oyuna girdiğimde karakter suratlarında siyah noktalar var yani siyah noktalar karakterin suratında hareket ediyor resmen bunun çözümünü öğrenmek istiyorum. Çok sinir bozucu bir durum.

Sistemim.
GTX MSI GTX 1050 Ti.

Sorununuz düzeldi mi ben DDU yapmadım ama ekran kartını falan tekrardan güncelledim herhangi bir şey olmadı.

Sorununuz düzeldi mi ben DDU yapmadım ama ekran kartını falan tekrardan güncelledim herhangi bir şey olmadı.

Sistemim.
GTX MSI GTX 1050 Ti.
1050 Ti kullanıyorum. İlk geldiği zaman yüklememiştim sürücüyü. Sabah yükledim ve bende aynısını yaşıyorum. Üstüne üstlük başka oyunlarda türlü sorunlar da oluyor :D

1050 Ti kullanıyorum. İlk geldiği zaman yüklememiştim sürücüyü. Sabah yükledim ve bende aynısını yaşıyorum. Üstüne üstlük başka oyunlarda türlü sorunlar da oluyor :D

Ya Allah Allah, sebebi ne ki? Anlamadım ben de. Allah'tan sadece RDR 2'de oluyor, çok sinir bozucu bir durum.

Sorun devam ediyor galiba da başka bir ekran kartı güncellemesi gelene kadar düzelmez.

Geri
Yukarı