Red Dead Redemption 2'de sürekli ölüyorum

bernardeschi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda RDR2'ye başladım ama bilgisayarı kırdırtacak seviyeye geldi. Haritada gösterdiğim kısımlara yaklaşınca anında beş on kişi üşüşüyor. Ne kaçılabiliyor ne de öldürülebiliyor tıkandım kaldım oyunu oynayamıyorum. Kafayı yiyecek dereceye geldim. Fikir verebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    684,7 KB · Görüntüleme: 136
Hikayeye dikkat edersen Dutch ve Arthur sürekli Blackwater'daki yaşanan olaylardan bahsediyor. Bahsedilen olaylardan dolayı Van Der Linde çetesi Blackwater'da sürekli aranıyor. Orayla bir işin yok zaten gitme direk olarak.

Ara sahne geçen tayfa temsili. O bölgede çetenin işlediği suçlardan dolayı aranıyorsunuz. Sadece oradaki göreve gitmeniz gerekiyor, onun dışında orayla işiniz yok. Göreve de gizlice gitmen gerekiyor.

Ara sahne geçen tayfa temsili. O bölgede çetenin işlediği suçlardan dolayı aranıyorsunuz. Sadece oradaki göreve gitmeniz gerekiyor, onun dışında orayla işiniz yok. Göreve de gizlice gitmen gerekiyor.
Aslında ara sahneyi geçmemiştim fakat nedense görevin olduğu yere her türlü girmem gerekir diye düşünmüştüm sanırım oyun konusunda hiç tecrübeli olmadığım için böyle komik bir durum oldu

Hepinize çok teşekkür ederim samimi cevaplarınız çok yardımcı oldu.Sayenizde ne yapabileceğimi biliyorum artık 😁❤️

Sanırım arkadaş görevin olduğu yere gidemediğinden yakınıyor. Dostum dereyi geçer geçmez direk sol taraftan devam et. Fazla sağ taraftan gitme.
Tam olarak bundan yakınıyordum teşekkür ederim

Geri
Yukarı