Çözüldü Red Dead Redemption 2'ye girerken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

moltist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
3 gün önce Steam yaz indirimlerinden RDR2 almıştım. Bugün oyunu ilk defa açtım ve story modda yükleme ekranında takılı kalıyordu bende buna çözüm bulmak için bir YT kanalındaki videoda gördüklerimi uyguladım. Bunları yaptıktan sonra ise oyuna girmek istediğimde oyun bana ekte verdiğim gibi değişik bir hata verdi.

1688308671874.png

Bana burada oyunu yöneytici olarak çalıştırmamı söyledi. Yönetici ile çalıştırdığımda ise Rockstar Launcher bana şu şekilde bir hata daha verdi.

1688308776319.png

Oyunu Steam'den almama rağmen Launcher oyuna sahip olmadığıma dair bir mesaj veriyor.

Bunu yaşadıktan sonra oyunu silip bir daha yüklememe rağmen hala aynı uyarıları almaya devam ediyorum. Acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu silip bu sefer harddisk yerine SSD'ye yükledim ve oyun bu sefer açıldı teşekkürler.
Farklı bir hesaptan girmiş olabilir misiniz önceden farklı bir hesap kullandıysanız belki Steam'den aldıgınız oyun onda olabilir veya Rockstar Games sunucuları ile ilgilide olabilir.

Farklı bir hesaptan girmiş olabilir misiniz önceden farklı bir hesap kullandıysanız belki Steam'den aldıgınız oyun onda olabilir veya Rockstar Games sunucuları ile ilgilide olabilir.
Bilgisayarımı aldığımdan beri tek bir hesap kullanıyorum. Aynı zamanda steam hesabımla zaten eşleştirdim Rockstar hesabımı. hala neden olduğunu bilmiyorum.

Bilgisayarı tekrar açmayı Rockstar'ın uygulamasınıda tekrar yükleyebilirsiniz belki çözüme ulaşırsınız veya YouTube'dan izlediğiniz videodaki arkadaş bir dosya yükletip onu orijinal RDR2'nin içine atmanızı istediyse oyun dosyalarını bozmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı