Red Dead Redemption Online yükleme ekranında donuyor ve kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ryionme

Hectopat
Daha fazla  
Bende sadece Red Dead Online var, story modu yok. Oyunu Steam üzerinden aldım. Oyunu açtığımda başlata tıklıyorum bir süre yükleniyor ve birden donup kapanıyor. Güvenlik duvarından izin vermeyi denedim, virüs programını kapattım denedim yine de olmadı. Önceden açılmış konulara baktım sorun Bandicam silinerek çözülmüş ama bende Bandicam yok, belki olur diye Bandicam'ı yükleyip tekrar sildim ama olmadı :) . Process Monitor uygulaması üzerinden hata raporu oluşturdum. Linki: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Program Files (x86)\Steam\GameOverlayRenderer.log konumundaki dosyayı ve olay görüntüleyicisi raporlarınızı paylaşır mısınız?

C:\Program Files (x86)\Steam\GameOverlayRenderer.log konumundaki dosyayı ve olay görüntüleyicisi raporlarınızı paylaşır mısınız?

Hangi raporları paylaşıyım? Windows günlükleri altındaki uygulama raporunu mu?

Bugün tekrar girmeyi denediğimde birden kapanmak yerine uyarı verdi. Uyarıyı altta paylaştım. Sistem gereksinimlerim yetmediği için giremiyormuşum.
Sistemim :

İşlemci: AMD Phenom II X4 955 dört çekirdek 3.20 GHz işlemci.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 950M 2 GB.

Anakart: GA-890FXA-UD5.

RAM'ler: 4x Kingston HyperX 2 GB 1333 MHz DDR3 RAM.
Bugün tekrar girmeyi denediğimde birden kapanmak yerine uyarı verdi. Uyarıyı altta paylaştım. Sistem gereksinimlerim yetmediği için giremiyormuşum.
Sistemim :

İşlemci: AMD Phenom II X4 955 dört çekirdek 3.20 GHz işlemci.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 950M 2 GB.

Anakart: GA-890FXA-UD5.

RAM'ler: 4x Kingston HyperX 2 GB 1333 MHz DDR3 RAM.
Minimum sistem gereksinimini karşılıyor sanırım.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    188,1 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:

Geri
Yukarı