Red Dead Redemption PS4 ve Switch için duyuruldu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun hocam denemedim ancak Ryzen 5 3600 gibi bir işlemcide 60 FPS çalıştırmış şu anki sistemlerde en az Ryzen 5 5500 var zaten.

Bu arada Xbox 360'taymış pardon.
Bişey söyliyim mi, bu emülatör.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun hocam denemedim ancak Ryzen 5 3600 gibi bir işlemcide 60 FPS çalıştırmış şu anki sistemlerde en az Ryzen 5 5500 var zaten.

Bu arada Xbox 360'taymış pardon.
Hâla daha konsolda 60 FPS çalışıyor anlamına gelmiyor bu. Bu mantıkla bakarsak God of War 2005, PS2'de 480p 30 FPS değil, 4K 120 FPS çalışıyordu. Her ne kadar PS2 4K desteklememesine rağmen.

Bir şey söyleyeyim mi, bu emülatör.

Biliyorum bir arkadaş Switch'e geliyorsa PC'den emulator ile 30 FPS oynanabileceğini söyledi bende ona Switch'ten 30 FPS oynayacağımıza Xbox 360'dan 60 oynarız dedim.

Hâla daha konsolda 60 FPS çalışıyor anlamına gelmiyor bu. Bu mantıkla bakarsak God of War 2005, PS2'de 480p 30 FPS değil, 4K 120 FPS çalışıyordu. Her ne kadar PS2 4K desteklememesine rağmen.

Yani RDR1 30 FPS mi çıktı Xbox 360'a.

Biliyorum bir arkadaş Switch'e geliyorsa PC'den emulator ile 30 FPS oynanabileceğini söyledi bende ona Switch'ten 30 FPS oynayacağımıza Xbox 360'dan 60 oynarız dedim.

Yani RDR1 30 FPS mi çıktı Xbox 360'a.
Evet 30 fps, 2010 da 60 fps çıkıcak hali yok ya.

PS4'e büyük ihtimalle port yapacaklar basit bir. PS3 öyle lanet bir mimariye sahip ki emüle edilmesi son derece zor ve edilse bile performans sorunlarını çözemiyorlar. Sony'nin kendisi bile bu lanet Cell mimarisini geriye dönük uyumlu hale getiremiyor güncel konsollarında. Emülatörle oynamayı düşünenler varsa PS3 emülatörüne bulaşmasınlar o yüzden.

PS4'e büyük ihtimalle port yapacaklar basit bir. PS3 öyle lanet bir mimariye sahip ki emüle edilmesi son derece zor ve edilse bile performans sorunlarını çözemiyorlar. Sony'nin kendisi bile bu lanet Cell mimarisini geriye dönük uyumlu hale getiremiyor güncel konsollarında. Emülatörle oynamayı düşünenler varsa PS3 emülatörüne bulaşmasınlar o yüzden.
Büyük ihtimalle derken? Zaten port olucak.

@NotAKnightAnymore hocam bu arada PC'ye ne zaman geliyor bir sızıntı vb. ile ilgili haberiniz var mı?
Ben kimse RDR1 konusu açmazken 3 Temmuz'da iddiaların gerçek olduğunu ve hatta oyunun Ağustos'da duyurulacağını söylemiştim ve ne o 3 Temmuz'daki konuda PC'ye çıkacağına dair bir bilgi vardı ne de şimdi öyle bir bilgi var. Yani anlayacağınız uzun bir süre daha PC portu görmememiz olası.

Ben kimse RDR1 konusu açmazken 3 Temmuz'da iddiaların gerçek olduğunu ve hatta oyunun ağustos'da duyurulacağını söylemiştim ve ne o 3 Temmuz'daki konuda PC'ye çıkacağına dair bir bilgi vardı ne de şimdi öyle bir bilgi var. Yani anlayacağınız uzun bir süre daha PC portu görmememiz olası.

The Arda'nın videosunda vardı sanırım izlediniz mi RDR1'in RDR2 oyun motorunda remake edildiğini söylüyordu sanırım bu porttan sonra yapılabilir mi acaba o remake.

İnsanlar rockstara niye bu kadar kızgın anlamış değilim. Rockstar hiç remastered sözü vermedi ki. Görülen hiçbirşey resmi değildi. Hepsi leak ti. Ben bu oyunu hiç oynayamadım o yüzden remastered olmaması benim için bi sıkıntı değil. Ama daha önce oyunu oynamış olsaydım derdim ulan yine mi bize aynı oyunu oynatacaklar, ama oynayanların ve remastered bekleyenleri iyi kötü anlayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı