Red Dead Redemption Tam Ekran Olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

AEmrati

Femtopat
Oyunu oynarken daha az bellek kaplasın diye çözünürlüğü düşürüyorum ancak böyle bir şey oluyor:

Screenshot_4.png

Ve bunu düzeltemiyorum. Pencereliye aldım, köşelerinden çekmeye çalıştım ama oyun kendi imlecini verdiği için çekip götüremiyorum. Böyle akıcı oynayabiliyorum ama küçük olduğu için uzağı tam olarak göremiyorum. Çözümü var mı?

red dead redemtion 2 'De maalesef 1920p de tam ekran oynanabiliyor. Çözünürlük değiştirince tam ekran oynayamazsınız..Çözünürlüğü değiştirmeyip başka ayarları kısmayı deneyin eğer kasma oluyorsa

Aynı sorun ne yazık ki bende de vardı ve çözümünü buldum.

1280x720 tam ekran yapmak için:

1-Öncelikle Advanced Settings’e gelip Unlocked yapıyorsunuz.
2-Hemen altında bulunan Graphics API seçeneğini DirectX 12 olarak ayarlıyorsunuz. (Bende Vulkan olduğu zaman tam ekran yapmıyor)
3-Advenced Settings’i tekrar Locked yapıyorsunuz.
4-Daha sonra oyunu yeniden başlatıyorsunuz ve Alt+Enter yaparak veya ayarlardan Fullscreen seçerek tam ekran oynayabiliyorsunuz.

Aynı sorun ne yazık ki bende de vardı ve çözümünü buldum.

1280x720 tam ekran yapmak için:

1-Öncelikle Advanced Settings’e gelip Unlocked yapıyorsunuz.
2-Hemen altında bulunan Graphics API seçeneğini DirectX 12 olarak ayarlıyorsunuz. (Bende Vulkan olduğu zaman tam ekran yapmıyor)
3-Advenced Settings’i tekrar Locked yapıyorsunuz.
4-Daha sonra oyunu yeniden başlatıyorsunuz ve Alt+Enter yaparak veya ayarlardan Fullscreen seçerek tam ekran oynayabiliyorsunuz.
neyi unlock yapıyoruz tam olarak pc cahiliyim ayrıntılı anlatır mısın

Yeni konular

Geri
Yukarı