Red Dead Redemption tekrar indirime girer mi?

Peki şu anki hali ile mi aynı olur FPS.

30 FPS ortalaması, farklı sahnelerde duruma göre aşağı yukarı illaki oynayacaktır. Ayrıca sizin sistemle ilgili bir deneyimim yok. Sadece videoyu buldum. Ekran kartı modelinin yanına oyunu yazıp Google'da farklı videolar da bulabilirsin.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende almayı düşünüyorum fakat crack indirdim denemek amacıyla yükleme ekranı bitmiyor bu orijinal oyunda da böyle olmaz değil mi eski PC m de yoktu böyle bir sorun crack halinde de.

Dosya Ekleri

• 16746046189013423941635945540604.jpg
    16746046189013423941635945540604.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 21
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende almayı düşünüyorum fakat crack indirdim denemek amacıyla yükleme ekranı bitmiyor bu orijinal oyunda da böyle olmaz değil mi eski PC m de yoktu böyle bir sorun crack halinde de.
Hocam henüz iniyor steamden benimki de bilgim yok bu sebeple. Muhtemelen crack olduğundan destek veren olmayacaktır.

Hocam henüz iniyor steamden benimki de bilgim yok bu sebeple. Muhtemelen crack olduğundan destek veren olmayacaktır.
Yok derdim crackin çözümü değil orijinal alırsam çalışır mı onu merak ediyorum orijinalinde bu hatayı verirse diye korkuyorum, siz indirdiğinizde buraya da yazar mısınız bir hata var mıdır diye

Yok derdim crackin çözümü değil orijinal alırsam çalışır mı onu merak ediyorum orijinalinde bu hatayı verirse diye korkuyorum, siz indirdiğinizde buraya da yazar mısınız bir hata var mıdır diye
Yazarım tabi. Dediğim gibi denemeden bilemeyiz ben indireyim bakayım sıkıntı var mı.

Geri
Yukarı