Red Dead Redemption Trigoly Geliyor!

Arkadaşlar Almanya'da Epic Store'da çalışan bir akrabam sayesinde aldım haberi. Orada grafik tasarımı yapıyor. Ve ondan RDR Trigoly adında bir tasarım yapmalarını istemişler. Onun da anladığı kadarıyla RDR 1 - 2 PC'ye geliyor. Büyük ihtimal komisyon yüzünden Steam ile anlaşamadılar. Net bir tarih yok fakat 2019 sonu çıkabilirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun 5 Kasım 2019'da PC'de :) Epic Store ile anlaşamayan Rockstar oyunu hem Steam hem de Kendi Launcher'ı üzerinden satıcak. Oyunun 2019 sonu çıkacağını da Nisan ayından bildirmiş oldum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Redemption 2 mutlaka PC'ye gelecektir ancak bu habere pek itibar ettiğim söylenemez.

Bu haber daha dün filan yalanlandı benim bildiğim. Söylentinin kaynağı bir forum, söylentiyi çıkaran kişi Mario için de Epic Store'a gelecek demişti.

https://www.youtube.com/watch?v=ftDPeQvidMc
Abi elektronik posta yoluyla mesaj bile attılar. Sen daha gelmeyecek diyon amma..
Ekran Alıntısı.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı