Red Magic 7S ve 7S Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Red Magic 7S

İlk olarak Şubat ayında tanıtılan Red Magic 7 serisinin ardından şimdi de “S” olarak yenilenen yeni modeller tanıtıldı. İşte Red Magic 7S ve 7S Pro özellikleri hakkında detaylar. Red Magic 7S ve 7S Pro Özellikleri Öncelikle Red Magic 7S ve 7S Pro’nun gücünü Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 çipsetinden aldığını belirtelim. Her iki cihazda da […]

Devamı: Red Magic 7S ve 7S Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ali Bey , peki bu incelemesini yaptığınız cihazı nereden ve nasıl temin edebiliriz.
Ve Türkiye'ye gelecek mi acaba ?
İncelemesini yapmadık efenim bu yüzden bir bilgim yok :)

Sizin bilgi ve anlatımınızı sevdiğim için sizden izlemek istedim.
Umarım yakın zaman da son çıkan bi' oyun telefonu incelemesi yaparsınız :)

Saygılar.

Yaklaşık 4 ayı aşkın bir zamandır kullanmaktayım transparan siyah modeli olmakla birlikte bir çok işi başarıyla tamamladığını söyleye bilirim monitöre görüntü aktarımından tutun oyun performans konusunda sıkıntı çıkartmayan ısınma problemi çözülmüş olan batarya tarafında yoğun kullanımda günü kurtardığını ve altını çizerek söylemem gerekirse tek rakibi bence Asus Rog serileri olabilir şununda altını çizeyim neden dir bilmiyorum banamı öyle geliyor sanki böyle bir tık hantallık hissiyatı aldım belkide bana öyle gelmiş olabilir yazılım tarafında ise android yükseltmesi almadı fakat kendi yazılım tarafında güncelleme ve iyileştirme yapmaktadır güvenlik güncellemeleri gibi sistemsel iyileştirmeler gerçekleşiyor bence diğer amiral gemilerine göre bu cihaz fiyatıyla ön planda 7 pro ve 7s pro arasında şarj wat farklılıkları göstermekle birlikte ölçü boyutları aynı bir avantajıda 2 modelinde kılıfları birbirlerine uygun dezavantajları türkiyede parça sıkıntısı ve servis ağı gibi sorunlar var zira alieks amazon gibi yerlerde parçaları mevcut tabi bu cihazı alacaksanız 2.bir cihaz düşüne bilirsiniz parça tedariki ve yapım aşaması bir süreç olduğu için yedekte telefon bulundurmalısınız kılıf ve aksesuar konusunda da biraz sıkıntılı kullanan veya alan arkadaşlara hayırlı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı