Red/Orange Switch klavye önerisi

Ali Burak Aydın

Femtopat
Daha fazla  
1000.
700-1000 TL arası red Switch'ya da orange Switch mekanik klavye önerebilirseniz sevinirim.
Aklımda Gamepower starscream orange Switch var. Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower'ın teknik servisi çok iyidir. Olası bir sıkıntıda aradan bir yıl geçse bile direkt sıfırını verirler. Bununla birlikte ürünlerinde sorun olma ihtimali yüksek. Elimdeki Rampage KB-R101 klavyenin yenisini verdiler fakat sol kısmındaki metal dekoru kalkıyor bu sefer. Ben olsam mekanik klavyede başka bir markayı tercih ederdim.

1000.
700-1000 TL arası red Switch'ya da orange Switch mekanik klavye önerebilirseniz sevinirim.
Aklımda Gamepower starscream orange Switch var. Önerir misiniz?
Neden daha iyi markalar varken böyle kötü firmalara bakıyorsunuz anlamıyorum. Sanırım farklı renkte Switchli bir klavye istiyorsunuz. Sarı Switch size uygun mudur?

Neden daha iyi markalar varken böyle kötü firmalara bakıyorsunuz anlamıyorum. Sanırım farklı renkte Switchli bir klavye istiyorsunuz. Sarı Switch size uygun mudur?
Uygundur ancak sarı switch sadece razerlarda var diye biliyorum ve 2000 lira seviyelerinde benim için sesi ve yumuşaklığı ön planda o yüzden red ve orange olarak belirttim

Geri
Yukarı