Red Switch klavye önerisi

Bütçe
400

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, hızlıca konuya geleceğim. Biliyorsunuz şu an indirimler var ve bende bunlardan yararlanarak klavye almak istiyorum. Aklımda şu an AOC GK500 var ama bütçem 400 lira civarı bir şey olduğu için biraz fazlaya kaçıyor. Bende bundan dolayı sizlere danışmak istedim. Herkesin önerdiği ortak bir klavye olursa onu satın almayı düşünüyorum. İndirimde olursa benim için çok iyi olur. Deneyimleyeniniz varsa veya bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

İndirim her akşam sıfırlanıyor stok bitene kadar. İtopya zorunlu kalmadıkça kullanmayın ama yine de iyi fırsat.
Tamam, teşekkür ederim. İndirimin her akşam sıfırlandığını öğrendiğim iyi oldu.
İndirim her akşam sıfırlanıyor stok bitene kadar. İtopya zorunlu kalmadıkça kullanmayın ama yine de iyi fırsat.

Bu arada sizde sanırım bir GK500 kullanıcısısınız. Diğer başlıklara baktığımda gördümde, klavyenin + ve - yönleri neler?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, hızlıca konuya geleceğim. Biliyorsunuz şu an indirimler var ve bende bunlardan yararlanarak klavye almak istiyorum. Aklımda şu an AOC GK500 var ama bütçem 400 lira civarı bir şey olduğu için biraz fazlaya kaçıyor. Bende bundan dolayı sizlere danışmak istedim. Herkesin önerdiği ortak bir klavye olursa onu satın almayı düşünüyorum. İndirimde olursa benim için çok iyi olur. Deneyimleyeniniz varsa veya bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Hocam aldınız mı bilmiyorum. 7 ay önce 1 tane aldım ve "D,V,SPACE" tuşları bozuldu daha sonra garantiye gönderdim. Yenisi geldi ve şuan "A,B,CTRL,SPACE" tuşları bozuldu iade talebinde bulunacağım. Klavye güzel ama benim şansızlığım mı bilmiyorum tuşların algılaması için bütün gücümle basmam gerekiyor.

Hocam aldınız mı bilmiyorum. 7 ay önce 1 tane aldım ve "D, V, SPACE" tuşları bozuldu daha sonra garantiye gönderdim. Yenisi geldi ve şu an "A, B, CTRL, SPACE" tuşları bozuldu iade talebinde bulunacağım. Klavye güzel ama benim şansızlığım mı bilmiyorum tuşların algılaması için bütün gücümle basmam gerekiyor.

GK500 sorunlu bir ürün. İade edebiliyorsanız güzel olur. Bütçenizi de söylerseniz öneride bulunabilirim.

Geri
Yukarı