Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1800
Bundan önce mekanik klavye kullandınız mı kullandıysanız switch rengi neydi ? Yurt dışından mı almayı düşünüyorsunuz ?

Bundan önce mekanik klavye kullandınız mı kullandıysanız switch rengi neydi ? Yurt dışından mı almayı düşünüyorsunuz ?
razer blackwidow v2 kullanmıştım, sesini çok beğensemde zamanla rahatsız etmeye başladı green switchdi. Yurt dışından istemiyorum.

Tactile switch'den devam etmek ve sesi de red switch'e göre daha tok olsun istiyorsanız brown switch iyidir yurt dışından almak istemiyorsanız ve TKL istiyorsanız bildiğim tek alternatif G413 TKL SE Mekanik Oyun Klavyesi | Logitech G bu klavye var arkadaşım kullanıyor ve memnun olduğunu söyledi bana kalırsa fiyatını hak etmiyor fakat siz yurt dışından almak istemiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tactile Switch'den devam etmek ve sesi de red Switch'e göre daha tok olsun istiyorsanız brown Switch iyidir yurt dışından almak istemiyorsanız ve TKL istiyorsanız bildiğim tek alternatif G413 TKL SE Mekanik Oyun Klavyesi | Logitech G bu klavye var arkadaşım kullanıyor ve memnun olduğunu söyledi bana kalırsa fiyatını hak etmiyor fakat siz yurt dışından almak istemiyorsunuz.

Peki siz yurt dışından bir klavye önerseydiniz o ne olurdu? Belki fikrim değişebilir.

Marka olarak önerebilirim hocam.
Ajazz
Akko
RoyalKludge
Skyloong

Başka bir marka daha vardı fakat adını unuttum kendim araştırırken baya heveslenmiştim custom klavyeler üretiyorlar.

Geri
Yukarı