Red Switch klavye tavsiyesi

Bir membran klavyenin mekaniğin hissini ve sesini ve dayanıklığını verebileceğini düşünmüyorum. Ayrıca kaliteli membranlar da oldukça pahalı. James Donkey 610S hoşuma gitti onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dediğim gibi ben tercih etmem 1 yılda kullanabilirsiniz 1 günde belli olmaz böyle markaların ürünleri benim tavsiyem üste yazdıklarım bu tarz markalardanda uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. Emin olun bunu alacağınıza kaliteli membran alın çok daha güzel olduğunu göreceksiniz.

Dediğim gibi ben tercih etmem 1 yılda kullanabilirsiniz 1 günde belli olmaz böyle markaların ürünleri benim tavsiyem üste yazdıklarım bu tarz markalardanda uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. Emin olun bunu alacağınıza kaliteli membran alın çok daha güzel olduğunu göreceksiniz.
Kaliteli bir membran önerebilir misiniz?

Yay sesi yanlış değilsem birçok marka switchte var. Cherry mx en kaliteli switchlerdendir ama Corsair K95, Asus Rog Strix Flare model iki cherry mx klavyemde de var yay sesi. Razer Blackwidow dan da geliyor. Bu gün HyperX Alloy FPS RGB aldım, kailh silver switch diğerlerine göre neredeyse hiç gelmiyor fakat bundan da geliyor.

Kardeşimde Cooler Master Storm Trigger Z model var cherry brown switch onda yay sesi yoktu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı