Red Switch klavyede W tuşu 2-3 defa basıyor

Plaqunior

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600G
16GB CL16 Fury Beast Ram
500GB HDD
256GB M.2 SSD
A520M-K V2 Anakart
Ziyoulang T60 klavyem var. Aldığıma pişman olacak duruma geldim arkadaşlar. Tuşa 1 defa basmama rağmen 2 defa 3 defa basıyor. Basılı haldeyken sağa sola hareket ettiriyorum Switch'i yine basıyor. Diğer tuşlarda böyle bir şey yok. LoL oynuyorum Zed mainim ve W kombosu yapacakken adamın yanına gidiyorum 2 defa bastığı için çok sinirlendim. Çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı switchten alıp kendin değiştirebilirsin.Ama bu klavyelerde kronik sorun bu galiba.Değiştirsen bile tekrar olur.Biraz idare eder ama uğraşman gerek.

Aynı switchten alıp kendin değiştirebilirsin.Ama bu klavyelerde kronik sorun bu galiba.Değiştirsen bile tekrar olur.Biraz idare eder ama uğraşman gerek.
Switchin içine üflediğim zaman olmuyor ama 15 dk sonra felan tekrar oluyor. Çözemedim.

Arka plakayı aç bi temizle istersen.Lehimde sıkıntı olabilir varsa tekrar lehimle.Hot swap olsa tak çıkar yapar yeni switch takardın.
açarsam garantisi gider diye açmadım. Hot swap mi diye bakayım dedim internette birşey bulamadım. Lehim makinam vardı bozuldu değiştiremiyorum switchi.

Yeni konular

Geri
Yukarı