Reddit hesabı silinmiyor

Merhaba, Reddit hesabımı silmek için siteye giriyorum ve hesabını sil yazan sekmeye geliyorum, buraya kadar sorun yok. Hesabını sile basınca site garip bir şekilde donuyor, Chrome ve Edge tarayıcılarında denedim ikisinde de olmadı. Yardım edebilir misiniz?
Düzeltme: Site tam donmuyor, yukarı aşağı yapamıyorum ve hesabını sile tıklayınca sonuç alamıyorum. Bunlar dışında bir sorun yok.

Sanırım konularımın cevaplanması için erkekler soruyor bölümüne mastürbasyon zararlı mı tarzı konular açmalıyım, teşekkürler.

Son düzenleme:
Bende de durum aynı. Açılan fazla konu da yok bununla alakalı.

Sonunda hallettim!!!
Şimdi şöyle ki bu problem reddit hesabını ilk açtığımız zaman eğer hesabı gmail ya da apple account üzerinden açarsak reddit hesabının kendine ait bir şifresi oluşmuyor. Hesap silmeye çalıştığımız zaman ise hesap adı ile şifre lazım, şifre olmayınca bu buton bozuluyor. En azından benim çıkarımım bu.

Çözüme gelecek olursak:
1) Reddit hesabınızın ismini not alın, ihtiyacınız olacak.
2) Browserin geçmişini temizleyin "ctrl-h"
3) Reddite girin, tabi geçmişi sildiğiniz için sizi giriş ekranına atacak.
4) Girişte şifremi unuttum linkine tıklayacaksınız (işlemleri yapın)
Bu adımlar sonucunda reddit hesabınız bir şifreye sahip olmuş olacak.
Ardından "user settings" sayfasına giriyoruz ve tüm bağlı hesaplarımızı çıkarıyoruz (google hesabı/apple hesabı/twitter hesabı)
Bu şekilde artık Delete Account butonu çalışır hale gelmiş oluyor. İşin geri kalanı yönergeleri takip etme.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı