Reddit'te adamın biri avukat olduğunu iddia etti

Aynen öyle bende kapattım bunun yüzünden.

Reddit bilgi vermiyor diye biliyorum.
veriyor

Ülkemizde avukatların asgari ücretten bile düşük ücretle çalıştırıldığı ve son dönemde çok fazla avukat mezunu olduğunu düşünürsek bu kadar işsiz olabilir. Ayrıca dava ücreti alacağı tazminattan çok daha düşük olur. Keza bu ücreti de küfür eden taraf ödüyor olabilir orasını tam bilmiyorum. Bunu yatırım olarak bile düşünebilirsiniz aslında . Son olarak mühendis olarak Reddit'teyim ayrıca abim de doktor olarak Reddit'te. Bir avukat neden Reddit'te dolaşmasın ki? İnsanlar doktor bile olsalar illaki boş zamanları olur. Yoksa insanlar nasıl kafa dağıtıp rahatlayacak.

Doğru . Adam gerçekten avukatsa minimum 10 bin kazandı bile havadan.

Ya bilgi vermiyor yalanına inanan kaldı mı? Sen o zaman her değere söv ama bilgin verilmesin. Güzel hayalmiş.

Sabit intetnet ailenizden birinin üstüne ise onla davacı olacaklar haberiniz olsun.

Allah kurtarsın, temiz iç çamaşırı ihtiyacınız olursa yorumlara yazın. Sağlıcakla kalın sayılı gün çabuk geçer.

Prison Break izlemeye başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…