RedM yükledikten sonra RDR2 durmadan çöküyor

ALP2004

Decapat
Oyunu dün aldım Epic Games Store'dan. Sabah açıp birkaç saat oynadım. Daha sonrasında RedM adında bir program yükledim. Bunu yükledikten sonra oyuna girdiğimde bir süre sonra çökme yapamaya başladı. Çok can sıkıcı oluyor bu. 10 dakika oynuyorum, sonra oyun çöküyor. Nasıl çözerim? Şu an dosya doğrulama yapıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
1621858206145.png
Dün @AJFA çözüm olarak bunun işe yarayacağını söylemişti. Çökmeye engel olabiliyormuş. Bendeki buglara da engel oldu (Nasıl oldu anlamadım ama oldu.)

Mesaj metin olarak:

Aşağıdaki klasörde "settings.xml" dışında bir dosya kalmayacak şekilde her oyundan çıkışta temizleyin: C:\Users\?\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings

Ayrıca bütün diskleriniz için sanal bellek ayarını aşağıdaki gibi yapın:

Adsız.png

Belki konu sahibi programı kullanmak istiyor? RedM'nin ne olduğunu biliyor musunuz? Roleplay için GTA V almış birisine FiveM (veya Rage:MP, alt:V) kaldır demek gibi bir şey bu.
Redm, Red Dead Redemption başlatıcısı gibi bir şey galiba. Daha performanslı çalışmasını sağlıyor olabilir.

Çökerken herhangi bir hata mesajı görüyor musunuz? Görüyorsanız ekran görüntüsü atın.
Klasik çökme mesajını alıyorum hocam rdr2.exe çalışmayı durdurdu şeklinde.
Eki Görüntüle 1038718
Dün @AJFA çözüm olarak bunun işe yarayacağını söylemişti. Çökmeye engel olabiliyormuş. Bendeki buglara da engel oldu (Nasıl oldu anlamadım ama oldu.)

Mesaj metin olarak:

Aşağıdaki klasörde "settings.xml" dışında bir dosya kalmayacak şekilde her oyundan çıkışta temizleyin: C:\Users\?\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings

Ayrıca bütün diskleriniz için sanal bellek ayarını aşağıdaki gibi yapın:

Adsız.png
Sizden de asıl konunun linkini alabilir miyim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı