Redmi 10 2022 hangi telefonlarla takas yapılır?

Metnopat

Centipat
Daha fazla  
Telefonum Redmi 10 2022 telefon ghost tounch vb. sıkıntılardan dolayı satmak veya takas yapmak istiyorum. Telefon 2 3 ay oldu kullanalı herhangi bir yerinde çizik dahi yok ama aklıma takılan şey şu ben bu telefonu BİM'den aldım telefonu alırken normal BİM faturası verdiler. Üstünde bir şeyler yazıyor bu faturayı telefon faturası diye kabul ederler mi? Ona kafam takıldı. Ve bu telefonu 2. el kaça satmalıyım veya bu telefon şu an hangi telefonlara takas olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Redmi 10 2022 telefon ghost tounch vb. sıkıntılardan dolayı satmak veya takas yapmak istiyorum. Telefon 2 3 ay oldu kullanalı herhangi bir yerinde çizik dahi yok ama aklıma takılan şey şu ben bu telefonu BİM'den aldım telefonu alırken normal BİM faturası verdiler. Üstünde bir şeyler yazıyor bu faturayı telefon faturası diye kabul ederler mi? Ona kafam takıldı. Ve bu telefonu 2. el kaça satmalıyım veya bu telefon şu an hangi telefonlara takas olur?

Takasa bulaşma hocam telefon temizse internetten ilana koy şu anlık 3200-3500 civarı gider diye biliyorum o fiyata biraz daha ek yaparak daha iyi modeller alırsınız.

E hocam sahibinden de benim yaşadığım şehirde aynı telefona 5000 TL yazmislar.

Yahu hocam bende kendi telefonuma 6000 de yazarım ama satılmaz ikinci eli belli.
O modellerin Max 3600 gideceği fiyat şayet bizim burada böyle gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı