Redmi 10 2022 MIUI 14 geldi

Büyük bir güncelleme sonrası fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu gideriyor zaten Mi Flash ile Fastboot ROM kurulumunda da verileri silerek kurmak daha sağlıklı olduğu için OTA sonrası fabrika ayarlarına sıfırlamakla eş değer diyebiliriz.
Gidermiyor. Fabrika ayarlarına sıfırlama ile yazılımsal hataları çözmek pek mümkün değil. Hard reset kısmen. ROM atmak en temizi.

Gidermiyor. Fabrika ayarlarına sıfırlama ile yazılımsal hataları çözmek pek mümkün değil. Hard reset kısmen. ROM atmak en temizi.
Kusura bakma dostum ama pek katılamayacağım ben kendi cihazıma OTA üzerinden MIUI 14 kurduktan sonra şarj ve performans sorunu yaşadım telefonu fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra özellikle şarj konusunda bir nebze düzelmişti. Büyük güncellemelerden sonra fabrika ayarlarına sıfırlama da öneriliyor zaten çünkü dediğim gibi herkes bilgisayar üzerinden Mi Flash ile yazılım kurma şansına sahip olamıyor. Yine de bilgilendirme için teşekkürler.

Kusura bakma dostum ama pek katılamayacağım ben kendi cihazıma OTA üzerinden MIUI 14 kurduktan sonra şarj ve performans sorunu yaşadım telefonu fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra özellikle şarj konusunda bir nebze düzelmişti. Büyük güncellemelerden sonra fabrika ayarlarına sıfırlama da öneriliyor zaten çünkü dediğim gibi herkes bilgisayar üzerinden Mi Flash ile yazılım kurma şansına sahip olamıyor. Yine de bilgilendirme için teşekkürler.
“Pek mümkün değil” dedim. Bilgisayar olduktan sonra Mi Flash ile Stock ROM kurmak zor birşey değil. ROM atılamıyorsa hard reset atılmalı.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi cihaza MIUI 14 geldi bekleyen arkadaşlar vardı az önce geldi güncelleme eğer size gelmediyse yakın zamanda gelecektir beklemede kalın.
Bende de aynı cihaz var acaba cihazda herhangi bir performans düşüşü veya bataryanın fazla şarj yemesi gibi olaylarla karşılaştın mı ? redmi 11 olan arkadaşım miui 14 e güncelledi bataryası çok az gidiyor ve yavaş şarj alıyor diye şikayetçi korktum yapmadım bende senin fikrin ne?

Bende de aynı cihaz var acaba cihazda herhangi bir performans düşüşü veya bataryanın fazla şarj yemesi gibi olaylarla karşılaştın mı ? redmi 11 olan arkadaşım miui 14 e güncelledi bataryası çok az gidiyor ve yavaş şarj alıyor diye şikayetçi korktum yapmadım bende senin fikrin ne?
Cihazı ben kullanmıyorum annem kullanıyor güncelledikten sonra herhangi bir sorun görmedim yalnız batarya süresi ve performans konusunda bir şey diyemiyorum. Bu güncelleme ile özelleştirilebilir büyük klasör özelliği gelmiş ama bekleyenler varsa duyurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı