Redmi 10 2022 stock ROM flashlandıktan sonra açılmıyor

Makaleler
1
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Mi Flash üzerinden MIUI 12.5 global sürümü flaşlıyordum her neyse işlem bitti cihaz kapandı ama şu an hiçbir şekilde açılmıyor bilgisayara bağladığımda takma çıkarma sesi geliyor sadece ne yapmam lazım?

Evet hocam açıktı.
Cihaza uygun doğru romu da indirmişsinizdir herhalde :) ROM kurabildiğinize göre PC driverleri eksiksiz diye tahmin ediyorum Fastboot ekranında bilgisayara bağlı iken aygıt yöneticisinde 'Android Bootloader İnterface' yazmalı ayrıca telefon geliştirici seçeneklerinden hata ayıklama modu açık olmalı. Telefon Fastboot moda giriyorsa ROM'u tekrar Flash yaparak deneyin.
Bu bağlantı üzerinden alttaki Fastboot ROM'u indirip kurmanız gerekiyor.
Cihazınızın kodu 'Selene' ise bağlantıda ki ROM doğru olmalı ama kontrol edin yanlış olmasın.

Cihaza uygun doğru ROM'u da indirmişsinizdir herhalde :) ROM kurabildiğinize göre PC sürücüleri eksiksiz diye tahmin ediyorum Fastboot ekranında bilgisayara bağlı iken aygıt yöneticisinde 'Android Bootloader İnterface' yazmalı ayrıca telefon geliştirici seçeneklerinden hata ayıklama modu açık olmalı. Telefon Fastboot moda giriyorsa ROM'u tekrar Flash yaparak deneyin.
Bu bağlantı üzerinden alttaki Fastboot ROM'u indirip kurmanız gerekiyor.
Cihazınızın kodu 'Selene' ise bağlantıda ki ROM doğru olmalı ama kontrol edin yanlış olmasın.

Hocam doğru ROM'u indirdim. Ancak Fastboot ekranına vs giremiyorum girebilsem tekrar flaşlayacağım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,2 KB · Görüntüleme: 23
Biraz daha uzmanlık gerektiren bir durum olabilir o zaman daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur umarım dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı