Redmi 10 Fastboot'ta kalıyor

Masraf değil tamir yaptırdığın yere götürüp konuş. Ondan önce olmuyor diyorsun.
Umarım şimdi çözülür daha açılmadı telefon bekliyorum.

Masraf değil tamir yaptırdığın yere götürüp konuş. Ondan önce olmuyor diyorsun.
Hocam bu gene aynı oldu çıldırmamak elde değil yarın bi götüreceğim sizede bana yardım ettiğiniz için teşekkür ediyorum zamanınızı çaldıysam kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Sorun yazlımsal olsaydı düzelirdi, tamir ettirdiğin yere geri götür.
Biraz daha iyi gibi bir telefon bir süre kullanayım devam ederse götüreceğim teşekkür ederim.

Sorun yazlımsal olsaydı düzelirdi, tamir ettirdiğin yere geri götür.
Gelişme: Sorunlar devam ettiği için götürdüm ardıdan 1-2 gün sonra cihazımın hazır olduğu ile ilgili bir mesaj geldi. Cihazımı teslim alıp kontrol ettiğimde aynı sorunların devam ettiğini gördüm. Tekrar götürdüm ve söyledim cumartesi gitmiştim bana pazartesi gelmemi ve yazılıma göndericeklerini söylediler. Bugün sabah götürdüm beni tekrar aradılar telefona 2 kere yazılım atmayı denemişler fakat hata almışlar. Anakartta sorun olduğunu düşünmüşler sanırsam anakartı inceleyecek birisine vermişler şuan haber bekliyorum.

Son düzenleme:
Yazılım dedikleri rom atmaksa attık zaten ise yaramadı. Sorun donanımsal.
Gelişme: Telefonun hazır olduğu ile ilgili bir mesaj aldım gittim telefonu aldım. Telefona yazılım atmışlar her şey sıfırlanmış. Fakat telefonda hala donmalar yaşıyorum. Biraz daha test edeceğim fakat donarsa bile tekrar götürüp götürmemekte kararsızım.

Götürün hocam niye götürmüyorsun? Fastboot'tan rom atmışlar sadece. Sen o servise götürmeden önce bir şeyi yokmuş telefonun.

Götürün hocam niye götürmüyorsun? Fastboot'tan rom atmışlar sadece. Sen o servise götürmeden önce bir şeyi yokmuş telefonun.
Hocam adamlar yapamayacaklarını söylediler kronik sorun falan salladılar genpa ya götürdüm telefondan fazla ücret çıkardılar 8200 tl küsür birşey çıkardılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı